ru ua

Як правильно підібрати ламінат для приміщення?

Більшість людей, коли вибирають підлогове покриття, не хочуть допустити помилки, так як хочуть щоб воно виглядало презентабельно, мало довгий термін експлуатації, було практичним.
 
Як підібрати ламінат від виробника?
Так як вибір на поточний момент досить великий, досить важко вибрати таке покриття. Зупинимося на такій ніші товару як ламінат. Як правильно його вибрати?
 
При виборі усього розмаїття в цій категорії використовуються основні параметри вибору:
 
виробник;
клас зносостійкості;
якість-ціна;
дизайн;
стійкість до механічних пошкоджень;
вибір конструкцій;
стійкість до вологому середовищі.
Які є переваги і недоліки ламінату при підборі?
Ламінат має ряд переваг. Основні це:
 
Володіє великою кількістю фактур, що задовольняють будь-який смак (дерево, камінь, плитка), велика різноманітність кольору;
З'єднання паз в шип швидко монтується і розбирається;
Міцність ламінату.
Відмінність від інших підлогових покриттів, ця група не потребує особливого догляду, збирання, експлуатації.
 
Переваги та недоліки ламінату
 
Ламінат - не натуральні покриття, але він не представляє небезпеки для здоров'я людини, є екологічно чистим продуктом, завдяки цим властивостям їм можна спокійно, нічого не побоюючись стелити в житлових кімнатах, аж до дитячої. Як і будь-який товар ламінат на підлогу має і ряд недоліків.
 
недоліки:
 
За шумоізоляції ламінат відстає від таких груп як лінолеум, ковролін. Але якщо ламінат укласти на шумоподавляющіе підкладку, то покриття повністю видалить цю проблему;
Ламінат це та група, яка боїться води, поливати водою його не варто, досить протерти вологою ганчіркою.
Які є класи і види ламінату?
Також ламінат за видами, можна розділити по з'єднаннях панелей. Є види з'єднання між собою такі як: Lock і Click. Найбільш поширеною є система Click, яка працює як засувка: панель вставляється під кутом, потім опускається вниз. Система Lock має інший принцип: для закріплення елементів їх треба вбити.
 
Підлогове покриття має різну товщину. Вона може бути в діапозоні від шести до дванадцять міліметрів. При виборі ламінату, треба учмтивать, що чим він товстіший, тим вище шумоподавляющіе властивості, також вище міцність до механічних пошкоджень.
 
Ламінат ділять на класи. Це диктується тим, що є підлогове покриття для домашнього використання і професійного (комерційні установи). Сьогодні поділяють такі класи ламінату:
 
21 - використовується в спальнях, кабінетах;
22 - дитяча, вітальня;
23 - кухня, передпокій;
31 - офіс, конференц-зал;
32 - офіс, класні кімнати, бутики, прийомні;
33 - магазини ресторани.
Різниця в класах - характеристики міцності, довговічності. Чим вище клас, тим ці властивості вище, відповідно вище і ціна. Від класу ламінату залежить також його експлуатація. Експлуатація побутового класу (21,22,23) становить 5-6 років. Інші терміни у ламінату для комерційного використання: термін служби у 31 класу становить 10-12 років, 32 - 13-15 років, 33 до 20 років.