ru ua

Ламінат Winnpol і ламінат Tower Floor в магазині Ламінат77

Ламінат Winnpol (Вінпул) - надійний підлогу з чудовим дизайном. Широка палітра декорів додасть гармонію в будь-який дизайн, створить затишок в будь-якій кімнаті.
Завдяки палітрі кольорів WinnPol (ВІНПОЛ) можна підібрати як і самі распостраннение для споживача декори, так і оригінальні кольорові гами. Ламінат має підвищені практичними якостями, ізготовляеться в 32-му класі для домашнього і комерційного використання.
Виробник ламінату WinnPol, вже завоював полпулярность серед жителів Києва і України. Завдяки якісній продукції, ціни на ламінат WinnPol, ця торгова марка стала набирати великих обертів серед наседенія, так як може задовольнити большенство побажань клієнтів. Маючи доступний ціновий діапазон, ламінат WinnPol є прикладом хорошої якості з великим вибором декорів
 
Ламінат Tower Floor (Товер Флор) - елегантність і практичність підлогового покриття.
Ламінат Tower Floor володіє 32 класом зносостійкості з невторімой палітрою декорів. Колірна гамма ламінату Tower Floor дуже точно передає вигляд натуральної дерев'яної дошки з відтінками від світлого до темного. Це і дає можливість ламінат Товер Флор підібрати під будь-який дизайн інтрерьера. Переваги вибору ламінату Tower Floor (Товер Флор): якісні замки; стійкість до подряпин на поверхні; стійкість до побутових миючих засобів; екологічно чисте покриття підлоги; можна використовувати під теплу підлогу. Ціна на ламінат Tower Floor (Товер Флор) демократична і порадує кожного.