ru ua

Від чого залежить термін служби ламінату

Підлогове покриття є одним з важливих питань в процесі ремонту. Роблячи вибір у бік того чи іншого матеріалу, ми намагаємося наперед продумати скільки років і за яких умов наш підлогу буде надійно захищений. Кращим рішенням завдання на сьогодні можна виділити ламіноване покриття, так як його цінова категорія повністю відповідає обіцяному якості. Є багато факторів, які впливають на термін служби ламінату, деякі з них варто врахувати ще при покупці, інші ж дотримуватися в процесі експлуатації.
 
Найважливішою умовою в тривалості служби є клас ламінату - його характеристики дозволяють застосовувати в приміщеннях з різним ступенем навантаження. На сьогодні існує 3 популярних класу - 31, 32 і 33, вони представляють градацію ламинатного покриття по зносостійкості.
 
31 клас. Ламінат з гарантією експлуатації від 3 років. Ця цифра безпосередньо залежить від ступеня навантаження і частоти механічного контакту. Так логічно стверджувати, що в домашніх умовах покриття буде придатним в кілька разів довше, ніж в процесі комерційного використання. Найменш міцний ламінат 31 класу підходить для малонавантажених приміщень з низьким ступенем абразивного впливу.
 
Читайте також про дешевий ламінат
 
32 клас. Покриття, найбільш часто застосовується. Його гарантія становить від 5 років, але в дійсності вона служить близько 15 років по житловому приміщенню і близько 7-8 в громадських. Порівняно з 31 класом він стійкіший до стирання, не вигоряє під дією сонячних променів, легко очищається і добре переносить вологе прибирання.
 
33 клас. Гарантія від виробника починається з 6 років експлуатації. На практиці ж ламінат може служити до 15 років в приміщеннях з підвищеним навантаженням на підлогу. Обладнавши ламінатом 33 класу житловий будинок, його гарантія може тривати довічно, оскільки до невеликих навантажень він взагалі не чутливий.
Наберіть нас
(067) 238 56 65
і отримаєте можливістькупити даний товар з МАКСИМАЛЬНОЮ знижкою