ru ua

Догляд за ламінатом самостійно

Ламінат - це популярне підлогове покриття в силу свого привабливого зовнішнього вигляду і практичності. Укладання його в квартирах, в яких сьогодні проводиться ремонт, не обмежується використання на поверхні підлоги - їм декорують стіни, стелі і окремі ділянки квартири. Але напевно кожен, хто вважав за краще цей матеріал іншим, задавався питанням як же найбільш доцільно доглядати за ламінатом.
 
Як самостійно доглядати за ламінатом?
Є два шляхи - природне очищення і використання хімічних засобів.
Догляд за ламінатом самостоятельноНо є одне базове правило, порушивши яке ви можете зіпсувати покриття ще до твору прибирання. Оскільки основною складовою ламінату є деревна тирса, пов'язані рідкою смолою, потрапляння зайвої вологи обіцяє набухання цих частинок і деформацію листа ламінату.
Верхній шар, який відповідає за декоративну функцію складається з паперу зі спеціальним покриттям, але зловживати цим не варто, тому перша і головна рекомендація - берегти підлогове покриття від зайвої вологи.
З приводу миючих засобів - для профілактичної вологого прибирання можна використовувати слабкий мильний розчин, якщо ж необхідна більш ретельна очистка, уникайте абразивних, кислотних і лужних складових.
 
Найкращим варіантом залишаються вже готові засоби для миття ламінатних покриттів, на яких може бути зазначений навіть певний клас.
 
Найкраще з видаленням забруднень справляється тепла вода і м'яка тканина, добре вичавлений. Можна використовувати спеціальні швабри, які механічно регулюють кількість вологи.
 
Після миття підлоги потрібно витирати поверхню насухо, щоб зайва вогкість не вбирає в поверхню.
 
Усунення невеликих механічних ушкоджень найкраще за допомогою воскового олівця або спеціальних акрилових шпаклівок, а ось в додатковому поліруванні всій поверхні ламінат не потребує. Поверхня, що ковзає покриття стане ще більш слизькою і навіть небезпечною
Наберіть нас
(067) 238 56 65
і отримаєте можливістькупити даний товар з МАКСИМАЛЬНОЮ знижкою