ru ua

4 способи розпізнавати якісний ламінат

А ви знали, що укладання підлоги - це не тільки робота по викроювання та монтажу матеріалу, а й ретельний вибір серед усіх запропонованих позицій на ринку. Так як найбільш популярним матеріалом для облаштування підлоги в нинішній час є ламінат, ми вирішили розповісти вам про деякі параметрах його вибору. Секрети відмінності якісного товару від різних підробок додаються до теми статті.
 
Завуалированность - не ознака якості
У пошуках доступного матеріалу для підлогового покриття, багато хто не замислюються про те, що за низьку вартість вони отримають таку ж якість. Найчастіше, дешева продукція для підлоги, як і будь-яка інша продукція з невисокою вартістю поставляється з Китаю. Очевидність цього факту хитрим способом обходиться за допомогою написів, типу «гарантія європейської якості» та інших, але це не усуває факту того, що дешеве виробництво здійснювалося в Китаї.
 
Як відрізнити оригінал від підробки? Існує ряд факторів, за якими можна несли не на сто відсотків упевнитися в справжнє походження матеріалу, то хоча б уберегти себе від необгрунтованої витрати грошей. У комплексі такі процедури допоможуть вам знайти дійсно якісний ламінат для свого житла.
 
Як розпізнавати якісний ламінат?
Погляньте на колір деревної плити. Це ламель з деревної тирси зі спеціальним просоченням, яка і визначає якість ламінату. Європейські виробники відповідають стандартам якості використовують для цього виключно якісну сировину, яке не дає насиченого відтінку дереву. Китайські підробки характерні темним кольором деревної плити - від зеленуватого до темно-коричневого.
Перевірте маркування. Товар, в якості якого не варто сумніватися - це той, де на кожній платівці вказаний номер партії, лінія і країна виробник. У китайських аналогів, що видають себе за справжній європейський стандарт марка і артикул вказані на одній тільки упаковці. Решту розпізнавальних знаків на кожній ламелі ви швидше за все не знайдете.
Перевірте на зносостійкість. Багато що залежить від продавця ламінату, тому якщо попросите його продемонструвати міцність ламінованого покриття, він не стане приховувати правду про хорошу якість плити. Самостійно тест можна провести за допомогою ключа - проведіть їм по поверхні ламінату, створюючи помірний тиск. На неякісному покритті проступить невелика вм'ятина або навіть з'явиться подряпина. Проте, не перестарайтеся.
Уважно вивчіть упаковку. Один із способів переконати НЕ пильного покупця в справжності сировини - помістити на упаковку яскраві написи і закріпити ефект зображенням європейських прапорів. Як відомо, хороший товар не потребує реклами, тому справжній європейський виробник навряд чи стане буквально переконувати покупця в тому, що він якісний.
Наберіть нас
(067) 238 56 65
і отримаєте можливістькупити даний товар з МАКСИМАЛЬНОЮ знижкою