Політика Безпеки

Інтернет-магазин laminat77.com.ua поважає приватність кожного клієнта, хто відвідує наш інтернет-магазин. Ми створили цей розділ з метою проінформувати Вас про нашу політику приватності, а так же умовах, на яких дані, які ми отримуємо від Вас буде використано. Так само, Політика Конфіденційності проінструктує Вас про те, як ви можете перевірити точність, і контролювати використання інформації яку Ви нам надаєте. Відвідуючи наш інтернет-магазин, Ви підтверджуєте угоду з умовами Політики Конфіденційності.
 
Збір і використання інформації
 
 Інтернет-магазин може збирати кілька видів інформації про своїх Клієнтів:
 
Персональні дані (ім'я, адреса, електронна пошта, контактний телефон та ін.);
Дані про відвідуваність сайту (IP адреса, браузер відвідувача)
 
1. Персональні дані
 
Персональна інформація надається Клієнтами при реєстрації на сайті інтернет-Магазн, конкурсах або акціях, пропонованих Магазином. Ми збираємо тільки найнеобхіднішу інформацію про Клієнтів з метою надання більш якісних послуг. Особиста інформація може бути змінена або доповнена за запитом самого Клієнта.
 
Інформація про наших клієнтів - ймовірно, найголовніша частина нашого бізнесу, і ми не перебуваємо в бізнесі продажу її іншим. Ми не поділяємо інформацію клієнта з будь-якими третіми особами.
 
2. Дані про відвідуваність сайту
 
Інформація про відвідуваність сайту включає в себе дані, отримані при відвідуванні Клієнтом інтернет-магазину. Більшість відомостей неособистого характеру збирається за допомогою файлів «Cookie» або інших технологій аналізу. На веб-сторінках використовуються файли «Сookie», і інші технології, що дозволяють аналізувати дані і виконувати настройки відповідно до своїх уподобань користувачів. Подібні відомості збираються для статистики по використанню інтернет-магазину його продуктивності і ефективності. Вони використовуються для підвищення рівня обслуговування Клієнтів, спрощення роботи з сайтом і поліпшення його матеріалів.

 

Наберіть нас
(067) 238 56 65
і отримаєте можливістькупити даний товар з МАКСИМАЛЬНОЮ знижкою