ru ua

7 основних фактів від яких залежить вартість ламінату

На перший погляд, візуально все колекції ламінату дуже схожі між собою, але їх вартість може значно відрізнятися. Від чого вона залежить? Які критерії впливають на її ціну? Про це розповімо далі.
 
Клас зносостійкості. Весь ламінат проходить цілий список випробувань, після яких йому присвоюють певний клас відповідно до європейських норм. Отже, від класу залежить, як довго і якісно служити вам ламінат при певному навантаженні. Відповідно, цей показник дуже вагомий в ціноутворенні.
 
Зараз виготовляють ламінат 31,32,33 і 34 класів. Раніше на ринку були представлені ще варіанти 21, 22, 23 класів, але зараз більшість фірм фактично зняли їх з виробництва через неконкурентною якість і невеликий попит.
Бренд, популярність виробника. Цілком завбачливо, що на ціну ламінату впливає і те, наскільки відома фірма його виробляє. Спочатку можна подумати: «Навіщо переплачувати за бренд?» Але з іншого боку, тільки ті компанії, які пропонують якісний товар, отримують тривалу популярність, яку одній рекламі не одержати.
Тип з'єднання ламінованих панелей. Це ще один вагомий фактор, від якого залежить і ціна, і швидкість і простота монтажу. Буває «замковий» і «клейовий» ламінат. Перший вважається кращим, а потім і дорожче, адже його легше монтувати, до того ж при необхідності буде можливість розібрати знову. Він також має кілька видів залежно від виду замку.
Дизайн. Ламінат може імітувати поверхню різних матеріалів, але найчастіше завдання виробника - створити ілюзію дерев'яної підлоги. Для цього можуть використовувати не тільки малюнок, але і рельєф. Все це, звичайно ж, впливає на його вартість.
Особливі властивості. Деякі колекції ламінованої підлоги володіють особливими характеристиками - волого-і водостійкість. Відповідна ціна їх більше вартості звичайного ламінату.
Товщина панелі. Від цієї характеристики залежить, наскільки стійка поверхню до ударів, вм'ятин, який у неї рівень теплоізоляції і звукопоглинання. Чим товщі панель, тим краще, але для будинку необов'язково вибирати ламінат з найбільшою товщиною панелей, досить буде і 7-8 мм.
Розмір панелей. Ще один критерій, який визначає ціну. Ламіновані панелі можуть виділятися шириною і довжиною, існує навіть ламінат, панелі якого такого ж розміру, як плитка.
 
Звичайно, на ціну впливає безліч другорядних факторів, але перераховані вище - належать до найголовніших.
Наберіть нас
(067) 238 56 65
і отримаєте можливістькупити даний товар з МАКСИМАЛЬНОЮ знижкою