ru ua

Що таке ламінат?

Були часи коли паркет був одним з найпрестижніших і популярних підлогових покриттів. Але його ціна було багатьом не по кишені, тому одна зі шведських фірм з виробництва підлогових покриттів впровадила у виробництво і запатентувала інше рішення в цій сфері, а саме ламінат яка набула великої популярності завдяки доступності.
 
Історія ламінату
 
За 25 років з моменту винаходу ламінату, він багато в чому змінився і ставав все більш досконалим свого роді. На сьогодні ламінат це такий матеріал, з хорошими характеристиками:
 
зносостійкості
міцності
Даний вид підлогового покриття стійкий до більшості впливів, а також добре піддається вологого прибирання.
 
Що являє собою ламінат?
Ламінована підлога складається з декількох шарів, а якщо бути більш конкретним, то не менше чотирьох.
 
Ламінат виготовляють під високим тиск В процесі виготовлення ставати міцним з терміном експлуатації більше 20 років. Укладання ламінату це дуже просто і не складає труднощів, так як не потрібно використовувати клей для цього. З'єднується ламінат за допомогою замкових з'єднань.
 
Для укладання потрібна ідеально рівна поверхня і потрібно не забувати про необхідність підкладки під ламінат у сфері Якості підкладки рекомендуємо використовувати листову підкладку або підкладку тихий хід це ідеальний варіант для підлоги під ламіноване покриття.
 
При виборі ламінату слід звернути увагу на клас ламінату від нього і залежатиме ламінат ціна. Найбільш поширений в Україні і в Києві ламінат 32 класу. Товщина ламінату 8 мм, 10 мм, 12 мм - такі варіанти найчастіше вибирають споживачі при покупці підлогового покриття.
 
Переваги вибору ламінату
Підіб'ємо підсумки, ламінат - це сучасне підлогове покриття, з великою палітрою кольорів під будь-який інтер'єр. Ламінат здатний витримати будь-які побутові механічні пошкодження. Служитиме довго і радувати око при цьому. Простий у догляді і за ціною набагато дешевше ніж паркет на підлогу. Тому, якщо якщо постало питання придбання підлогового покриття, але у вас ще сумніви у виборі, рекомендуємо звернути свою увагу на ламінат.