ru ua

Що потрібно знати при покупці вологостійкого ламінату?

Облаштування приміщення завжди включає в себе вибір 3 параметрів - кольору і фактури стін, покриття для підлоги і меблів. Стіни - це свого роду фон - полотно, яке задає загальний настрій. Меблі - це функціонал, який відображає ваші побутові переваги. А підлогу - не тільки елемент інтер'єру, але і фізичне підставу, що служить трьома китами для вашого будинку.
 
Вибір підлогового покриття в нинішній час в основному зводиться до ламінату - міцному і привабливому матеріалу за доступною ціною. Він задовольняє всі необхідні вимоги, які зустрічаються в житлових і громадських приміщеннях.
 
Ламінат здатний витримувати великі вагові навантаження, протистояти волозі і воді, при цьому, легко очищається від пилу і забруднень.
 
Великий вибір матеріалів серед вітчизняних та імпортних виробників передбачає можливість віддати перевагу найякісніший і екологічний матеріал.
 
вологостійкість ламінату
Волога - мабуть, один з тих природних факторів, який здатний повільно, але вірно зруйнувати структуру чого-небудь. Поглощаемость вологи є слабким місцем ламінату, так як він виготовляється на основі деревних плит.
 
Щоб убезпечити підлогове покриття від ушкодження, вибирайте вологостійкий матеріал - його можна класти в приміщеннях з високим показником вологості.
 
водостійкість ламінату
Підлогове покриття, яке абсолютно не боїться води, чи необхідно в звичайному житловому приміщенні. Але якщо вам необхідно саме таку властивість, ми раді запевнити вас, що водостійкий ламінат здатний пережити навіть потоп.
 
клас ламінату
При виборі класу, спирайтеся на очікуваний термін експлуатації і те навантаження, якій буде піддаватися підлогове покриття. Щоб вкладення коштів було доцільним, не варто віддавати перевагу самий зносостійкий ламінат для спальні. А ось приміщення з великим потоком, а також громадські заклади (офіси, прийомні, конференц-зали) краще обладнати самим зносостійким покриттям, яке буде служити до 50 років при правильному догляді.
 
Дізнайтеся також особливості ламінату з фаскою
 
екологічність ламінату
Нешкідливе виробництво ламінату - досить відносний процес. У складі практично завжди присутня просочення формальдегідами. При цьому, даний компонент не несе негативного впливу в нормальних умовах експлуатації, якщо він витриманий в правильних пропорціях. Для турботи про здоров'я своїх близьких досить буде уточнити наявність сертифікатів безпеки на певний вид ламінату, де вказані всі необхідні параметри.
 
При виборі ламінату враховуйте дані фактори і зможете придбати якісне покриття для будь-яких умов. Різноманітність декоративного оформлення ламінату на ринку дозволяє доповнити інтер'єр в будь-якому стилі і стати виразним акцентом.