ru ua

Елітний ламінат

Элитный ламинат

Підлогове покриття - елітний ламінат по заслузі може вважатися найпопулярнішим і зручним в сучасності. Наявність широкого діапазону дизайнерських рішень і цінових категорій, дозволяє йому щільно триматися на ринку в самих запитуваних матеріалах. Але крім стандартного покриття існує безліч варіацій його оформлення, які створюють так званий елітний ламінат. Він підходить для облагородження приміщень, де недоречний простий ламінат, тонкий вишукування приносить нотку шику і в цілому повідомляє про високий статус.
 
Що відрізняє елітний ламінат від звичайного?
Велика витривалість. Ламінат різних класів відрізняється за своїм терміну служби і фізичної витривалості. Елітний ламінат, як правило, виготовляється з найміцніших матеріалів і належить до ламінату 33 класу - найбільш зносостійкому. Гарантія від виробника на такий ламінат перевищує традиційні 10 років і зростає аж до довічної.
 
Цей фактор виправдовує високу ціну, оскільки термін служби і догляд за підлогою стають відразу ж вирішеним питанням.
 
Де можна використовувати елітний ламінат?
Параметри виготовлення. Уже в процесі формування виробів для підлоги їх роблять набагато більш витривалими. Це обумовлено збільшенням щільності листів ламінату. В їх конструкцію вбудований ізоляційний шар, який поглинає шум і забезпечує в вашому домі атмосферу затишку.
 
Замкові системи елітного ламінату встановлюються для максимально рівною укладання, тоді покриття служить до 30 років без появи єдиної вади.
 
Дизайн - то, що, безсумнівно, помітить кожне око вибираючи елітний ламінат Київ. Розкішний ламінат преміум класу відрізняється унікальним малюнком і використання дорогих матеріалів. Для його виготовлення воліють рідкісні породи дерева різного походження, їх лінії представлені в окремих марках.
 
Деревне покриття володіє унікальним природним малюнком, а створюваний на ньому орнамент під замовлення може бути зовсім унікальним. Ще одна особливість - структурна поверхню елітного ламінату, яка важко відрізнити від справжнього дикого сировини.
 
Такий продукт вищого класу змусить будь-яке приміщення перетворитися до невпізнання.
Наберіть нас
(067) 238 56 65
і отримаєте можливістькупити даний товар з МАКСИМАЛЬНОЮ знижкою