ru ua

Як оформити перехід між ламінатом і плиткою?

Підлога в будинку - це важливий елемент дизайну, який входить в топ головних пунктів при первинній оцінці всього приміщення. Підлога можуть славитися своїм дорогим походженням, наявністю підігріву, надзвичайної комфортністю та іншими перевагами. Але все ж, для того, щоб гості могли дати ідеальну оцінку вашій квартирі, варто подбати про таких дрібних деталях, як стики підлог і переходи між різними матеріалами.
 
Наприклад, покриття для підлоги кухні та коридору може відрізнятися за матеріалом, а спальні і коридору за кольором або текстурою. І якщо в рамках окремої кімнати це нікого не бентежить, то при спогляданні стиків з коридору (так чи інакше, звідти видно все кімнати), це буде здаватися неорганічним.
 
Щоб уникнути цієї проблеми, ми пропонуємо використовувати поріжки для візуального разгранічіванія підлогового покриття на зони, що знизить ефект контрасту. Це свого роду рейка, яка укладається на місць кордону матеріалів і спеціально фіксується.
Які ж бувають пороги для підлоги?
Це може бути стандартний металевий поріжок - універсальна річ для будинків і квартир в сучасному стилі. Якщо ваш інтер'єр оформлений за участю металевих та інших модерністських елементів, можете сміливо використовувати його. Поріг найкраще брати матовий, щоб при використанні на ньому не були помітні подряпини і потертості.
 
Якщо ж ви стикуете ламінат Balterio, яке по дизайну нагадує дерево, поріжок теж можна вибрати дерев'яний, причому підібрати його в унісон вже існуючого відтінку. Такі покриття обійдуться вам значно дешевше, але і термін служби у них коротше.
Гнучкий поріжок дивовижна новинка, виконана з пластика
Такий матеріал здатний придбати необхідний вигин, і ідеально підійде для оформлення фігурних стиків. Кожен поріжок в комплекті має кріпильну рейку, що прикріплюється в якості підстави, а поверх неї накладається саме тіло порога.
 
Але вибір порога не обмежується тонкощами в цій справі - важливо правильно встановити його з урахуванням відстані між стикуються матеріалами. Заковика може виявитися і різний рівень між стикувальними покриттям для підлоги, це вирішується за допомогою шару вирівнювача або підкладки. Не забувайте залишати і необхідну щілину між стиками ламінату, яка передбачає зміну щільності при коливаннях вологості в квартирі.

 

Наберіть нас
(067) 238 56 65
і отримаєте можливістькупити даний товар з МАКСИМАЛЬНОЮ знижкою