Як підібрати двері під ламінат?
Двері в будинку відіграють важливу роль, як вхідні, так і міжкімнатні. Причому вибір друге може супроводжуватися більшою проблематичністю - вони повинні гармоніювати із загальним інтер'єром, не суперечити присутнім відтінкам і фактурами, а також поєднуватися один з одним (якщо дверей кілька) також це нужн учитовать при необхідності купити ламінат. Перш, ніж розповісти про те, як вибрати міжкімнатні двері, варто відзначити, що про цей елемент інтер'єру варто дбати вже по завершенню ремонту. Дверне полотно потрібно підбирати до кольору меблів або статі, але ніяк не навпаки.
Колір дверей. Двері в кімнаті повинна гармонійно вписуватися в загальний стиль не тільки по дизайну, але і за кольором. Вибір поєднання двері можете визначати самостійно, ми ж рекомендуємо створити колірний тандем «двері і підлогове покриття». Це актуально через схожість фактур цих двох елементів, найчастіше вони імітують дерев'яну поверхню, а значить, гармонійні кольори буде підібрати простіше.
Прийом контрасту. Кольорові рішення в дизайні інтер'єру можуть не завжди бути в одній палітрі - це додає насиченості і виразності. Контраст між дверима та підлогою може бути кардинальним - світлі двері і темна підлога, і навпаки. Цей спосіб підійде для стилю модерн, а також господарів, які не бояться експериментів і люблять розставляти акценти.
Палітра в унісон. Не забувайте, що свого роду рамкою між дверима та підлогою є плінтус. Традиційним оформленням ще 10 років тому була виняткова гармонія між покриттям підлоги і плінтусом. Сьогодні можна застосовувати ту ж саму контрастну техніку. При цьому, дотримуйтесь баланс поєднань відтінків в межах трьох кольорів. Планується може мати проміжний відтінок між дверима і ламінатом, або навпаки поєднуватися з ним за кольором. Пам'ятайте, що гармонійна комбінація кольорів є одним з головних аспектів правильного дизайну приміщення.
Базові моделі. Якщо відтінків і фактур під час вашої кімнаті вже достатня кількість і вибір двері в унісон загрожує перенасиченням, зверніть увагу на двері в базових кольорах - білі, чорні, коричневі, бежеві. Додавання цих квітів в інтер'єр не буде нав'язливим, особливо, якщо дверне полотно не буде містити додаткових декорацій.
Фурнітура. На міжкімнатних дверях присутній, як правило, металева фурнітура - золотого, срібного або чорного кольору. Очевидно, що вибір ручок і замкових механізмів повинен грунтуватися на переважання матеріалу фурнітури на інших меблів в квартирі - шафах, тумбочках, світильниках і т.д.
Декоративні елементи. Сучасні можливості дизайну дозволяють перетворити в творіння мистецтва навіть таку просту річ, як двері. Декоративними елементами можуть бути вставки зі скла - фігурні, прозорі, матові і глянсові. На склі можна виконати піскоструминне або дзеркальне напилення, що додасть вишуканості дизайну двері. Дверні ручки теж можуть бути вельми нестандартними - все залежить від ваших смаків і виділеного бюджету