ru ua

Як зробити стелю з ламінату?

Ламінат на стелю - так це вже реальність. З кожними роком ламіновані покриття набирають все більше популярності як оздоблювальний матеріал і не тільки для підлоги. Останнім часом все чачі кладуть ламінат на стіни і навіть на стелю.
 
Виконати укладання ламінату на стелю своїми руками не складає особливих труднощів, для цього потрібно стандартний набір інструментів і Ваше терпіння.
З інструменту необхідно:
Ножівка по металу або електролобзик для підрізування ламін
Олівець для розмітки
рівень
шуруповерт
молоток
Перфаратор або при необхідності клей
 
У пристрої ламінату на стелю потрібен матеріал для збірки підстави якщо ламіни потрібно буде кріпити на каркас, якщо буде приклейка, то потрібен клей, який буде тримати важкий декор. Ну і звичайно ж сам ламінат.
Купити ламінат, потрібно брати з запасом, так як велика кількість ламін буде підрізати. Приблизно на десять відсотків більше
Як виробляти монтаж ламінату на стелю
Виконати пристрій ламінату на стелю можна за допомогою каркаса або клею.
Якщо використовувати другий варіант для монтажу, знадобитися тільки клей і інструмент для підрізування. Але такий варіант монтажу дуже не практичний, і зустрічається рідко. Найчастіше використовують цей варіант монтажу ламінату на стелю за допомогою гіпсокартону. Сам гіпсокартон кріплять на стелі за допомогою і профілів, а потім вже на цю площину кріплять ламінат. У таких випадках можна використовувати і клей для декору. Перед приклеюванням поверхню необхідно ретельно обробити
 
Якщо говорити про другий варіант, то ламінат кріпитися до попередньо зібраному каркасу на стелі. Такий каркас можна зібрати за допомогою дерев'яних рейок. За допомогою прямих підвісів, які використовуються для гіпсокартону, можна змонтувати сам каркас.
 
 
Етапи роботи по монтажу ламінату на стелю
Перше з чого потрібно почати це визначитися зі способом кріплення на стелю за допомогою каркаса або за допомогою клею. У разі вибору параметра за допомогою клею, і гіпсокартонна площину вже готова, то можна відразу переходити до нанесення клею на Лімін і їх фіксації до поверхні
 
Якщо приступати до каркасу, то спочатку потрібно зробити розмітку на стелі. Так само потрібно залишити відступи по краях для монтажу інженерних компонентів при необхідності. Далі варто перейти до перенесення відміток по всій стіні за рівнем.
Всі лінії на стелі повинні бути строго горизонтальними, а відповідно і рівними, тому що на них будуть кріпити рейки каркаса. Потрібно нанести на стелі лінії з кроків в пів метра під дерев'яні рейки.
 
Після можна переходити до кріплення рейок. Потрібно враховувати, що рейки необхідно закріпити надійно і міцно. Слід дотримуватися монтаж рейок строго за рівнем, що, б потім отримати ідеальний результат, а саме рівна стеля з ламінатом.
 
Коли каркас готовий, переходимо до кріплення ламін до каркасу, все планки з'єднуємо між собою замками як при звичайній укладанні ламінату, тільки без використання підкладки під ламінат. На фінішному етапі переходимо до кріплення декоративного плінтуса по периметру.
 
Рекомендації при влаштуванні стелі з ламінату
Не рекомендується використовувати таку стелю з підвищеною вологістю. Якщо в приміщенні буде висока вологість, то панелі в кінцевому підсумку деформуються.
Що б полегшити монтаж, рекомендуємо використовувати Клеймер або якщо немає то звичайні цвяхи. Цвяхи потрібно кріпити до панелі ще до того, як вона буде на стелі
 
Ось за великим рахунком і все що потрібно для того що б зробити укладку ламінату на стелі.
Наберіть нас
(067) 238 56 65
і отримаєте можливістькупити даний товар з МАКСИМАЛЬНОЮ знижкою