Як правильно укласти ламінат своїми руками?

как уложить ламинат

Практичні поради - як укласти ламінат своіімі руками. Наступні рекомендації допоможуть Вам уникнути прикрих помилок, згодом, втрат часу при проведенні робіт з укладання ламінованого покриття. Ця інформація буде корисна, в тому випадку, коли Ви вирішили самостійно зробити роботи або проконтролювати правильність і якість роботи укладальників (робочих).
 
Важливий етап підготовка до укладання ламінату
Перед укладанням ламінату (ламінованого паркету), дуже важливо, що б поверхня підлоги була ідеально рівна. Що б досягти цього, підлогу заливається спеціально самовирівнювальною сумішшю. Між іншим, без цього можна і обійтися, якщо зробити настільки ж рівну цементну стяжку (з досвіду - таке буває дуже рідко). Перед тим як залити поверхню підлоги варто ретельно підготуватися:
 
Зачистити різні горбки, нерівності, шліфововальним каменем.
Пропилососити ретельно поверхню. Не повинно бути ніяких камінців і сміття.
При заливці суміші дуже важливо рівномірно розподілити її, не допускаючи напливів.
 
 
Рівномірно розподілити суміш можна за допомогою спеціального гребінця, а потім валиком. Варто знати, що будь-яка нерівність призведе до того, що ламінат стане "грати" (прогинатися) під час ходіння по ньому. Відразу після заливки, підлозі потрібно дати висохнути. Укладати ламінат варто не раніше ніж через 48 годин після заливки. Ламінат купити можете в нашому інтернет магазині Ламінат77. Телефонуйте! Ми Вас чекаємо в числі наших задоволених клієнтів.
 
 
 
Як доглядати за ламінатом після укладання?
Як відомо, ламінат має велику кількість забарвлень, візерунків і текстур, тому прекрасно гармонує з елементами інтер'єру. Але, не дивлячись на свій тривалий термін служби, ламінат, ціна якого в наш час залишається доступною, вимагає до себе особливого ставлення. Він може прослужити двадцять років і більше, але для цього потрібно дотримати всього лише одне просте правило - експлуатація ламінату повинна бути грамотною.
 
Але що, власне, потрібно робити, щоб догляд за ламінатом був правильним? Ви здивуєтеся, але ламіноване покриття для підлоги не вимагає до себе занадто дбайливого ставлення. Головне - правильно зібрати підлогу. Якщо все замкові з'єднання закріплені як годиться, і укладання зроблена ідеально рівно, то все, що потрібно вашому підлозі - це вологе прибирання. Повірте, що все дійсно так просто.
 
Адже ламінат, ціни на який в нашому магазині зараз дуже привабливі, не перебуває з цільної деревини, яка розбухає від вологи або високої вологості повітря, так як є гігроскопічним матеріалом. Ламінатні панелі вже захищені надійним шаром спеціальної смоли, тому їм не страшна ні волога, ні механічні дії. На відміну від паркету, який схильний до утворення вм'ятин і подряпин, ламінат більш надійний підлогу.
 
Пристрій підлоги під ламінат
 
Декоративні ламінатних підлоги стали невід'ємною частиною сучасних квартир. Все тому, що практичні і довговічні. Виробники запевняють, що така підлога вірою і правдою прослужить своїм господарям близько чверті століття. Протягом цього терміну служби ваш настил не змінить свій зовнішній вигляд, та й експлуатаційні характеристики залишаться на колишньому рівні.
 
Здійснюючи догляд за ламінованим підлогою, слід проводити сухе прибирання м'якою тканиною два рази в тиждень. Миття ламінату теплою водою проводиться один раз в тиждень, після чого підлогу протирається насухо. Відзначимо, що в додатковій полірування ламінована підлога не потребує. А щоб ламінат не втратила свій колір і блиск, рекомендується будь-яку рідину, яка була випадково пролита на підлогу, негайно витирати.
 
Іноді на ламінаті з'являються плями. Щоб позбутися від них, використовуйте спеціальний засіб або воду і господарське мило. Але що робити, якщо на вашому підлогове покриття з'явилися більш складні плями? Для початку необхідно визначити тип забруднення.
 
Плями від масла, фарби, маркери, які не змиваються, або гумових підошов можна видалити будь-яким не містить лугу або кислоти нейтральним засобом. На крайній випадок використовуйте засіб для зняття лаку.
Плями від крові, соків, вина та інших напоїв або соусів легко відчищаються із застосуванням нейтрального миючого засобу.
Воскові плями або жувальну гумку також без проблем можна видалити з ламінованої поверхні. Досить дати плямі гарненько застигнути, після чого його слід акуратно зіскоблити і протерти поверхню.
Кажуть, «ніщо не вічне під місяцем», і як би ми не намагалися зберегти ламінат в ідеальному стані, можливо, що на ньому з'являться такі пошкодження, які не можна відмити. З подряпинами невеликого характеру можна впоратися за допомогою пасти відповідного відтінку. Дотримуючись наших рекомендацій, ви зможете утримувати свій ламінат в ідеальному стані. https://laminat77.com.ua
Наберіть нас
(067) 238 56 65
і отримаєте можливістькупити даний товар з МАКСИМАЛЬНОЮ знижкою