ru ua

Як встановити натяжна стеля?

Плівковий натяжна стеля - конструкція досить проста і встановлюється просто. Досить зробити вимір приміщення, зробити креслення, пропорційно зменшити розмір на 7% і замовити на фабрику виготовлення полотна. Там працюють спеціальні верстати, які зварять полотнища струмом високої частоти. Поки на фабриці виконуватимуть Ваше замовлення, можна, купивши відповідний кріпильний профіль, закріпити його на стіни по периметру на відстані 3, -5 сантиметрів від нижньої точки стелі. Коли матеріал буде готовий, запросіть напарника, приготуйте теплову гармату або будівельний фен. Прогрійте кімнату до + 40С і починайте не поспішаючи розгортати полотно. Тим часом температура повинна піднятися до +60, так що тепло не одягайтеся. По краях полотна на фабриці приварять спеціальні кріпильні багети, які потрібно від кутів по діагоналі замкнути в монтажний профіль. Незабаром полотно охолоне, натягнеться і в кімнаті з'явиться новенький рівний натяжна стеля.

Як встановити натяжна стеля від виробника

Все ж радимо не покладатися на гадану простоту монтажу і довірити ремонт свого приміщення професіоналам). Фахівці не тільки зроблять свою роботу швидко і акуратно (всього за 2-3 години), але і не нароблять помилок, від яких Ви через недосвідченість не застраховані.

Але якщо Ви наполягаєте на самостійній установці, київська фабрика натяжних стель готова зробити Вам пропозицію, від якої важко відмовитися. Компанія була заснована в 2003 році і є "ветераном" цього бізнесу в Україні. Власне виробництво забезпечує 90% потреби жителів Москви в натяжних стелях. Матеріали застосовуються тільки найвищої якості. Це і натяжні тканини швейцарського виробництва Кліпси, і німецьке полотно Дескор. Вінілову плівку постачають на фабрику французькі, бельгійські, німецькі і вітчизняні виробники.

Як збільшити приміщення за допомогою ламінату

Великий обсяг виробництва натяжних стель неможливий без великих оптових закупівель, які, в свою чергу, сприяють зниженню закупівельної ціни. Чим дешевше купила фабрика матеріали, тим нижче ціну вона може поставити на свою продукцію і, відповідно, тим вище попит на неї. В результаті компанія багато років займає лідируючі позиції на російському ринку і постійно розширює географію своєї присутності в російських регіонах. Своїм успіхам компанія багато в чому зобов'язана дилерської мережі, яку вона постійно розширює вже багато років.

Як стати дилером компанії по установки натяжних стель

Дилером компанії може стати будь-яка людина, зацікавлений у стабільній цікавій роботі, яка приносить не тільки дохід, а й задоволення.

Ринок натяжних стель настільки великий, що роботи в цьому напрямку вистачить усім і надовго. Ви не могли не звернути увагу на те, що у Вашому місті обов'язково присутній хоч один підприємець або фірма, що пропонують установку натяжних конструкцій. Уявіть собі, що у них по дві-три монтажні бригади. Протягом робочого дня вони при всьому бажанні не зможуть виконати більше шести замовлень. А скільки житлових будинків у Вашому місті? А скільки квартир? Повірте, рано чи пізно всі вони звернуться до установників натяжних стель. Все, що було вище викладено - це тільки перша причина не побоюватися конкуренції, і сміливо виходити на свій регіональний ринок установки натяжних стель.

Знайомство з натяжними стелями

Як і будь-який затребуваний товар, плівку ПВХ вже десь навчилися підробляти. Контрафактний матеріал видає неприємний запах і взагалі може виявитися небезпечним для здоров'я. Але незважаючи на це, багато підприємців використовують його в натяжних конструкціях. Де вони знаходять підробку - не наша справа. Дилер великої компанії отримує сертифіковане полотно з гарантією високої якості. Партнери завжди впевнено пропонують свої послуги - це друга причина стати дилером великої компанії.

Ціни на натяжні стелі від виробника Україна

Роздрібні ціни на натяжні стелі склалися приблизно однакові скрізь. Компанія пропонує своїм дилерам спеціально розроблену програму, яка дозволяє їм працювати з максимальною ефективністю. З нею Ви можете ознайомитися на офіційному сайті фабрики.

Якщо Ви - діючий підприємець на ринку установки натяжних стель, то для початку співпраці з компанією Вам достатньо зв'язатися з менеджером компанії, підписати дилерську угоду і продовжити свою діяльність в новій якості.

Якщо Ви не володієте в достатньому обсязі інформацією про специфіку роботи, звертайтеся в компанію. Для Вас постійно проводяться безкоштовні заняття з теорії та практиці установки натяжних стель, за правилами ведення бізнесу. При необхідності Ви можете направити на навчання своїх працівників, які отримають спеціальність монтажника або зморщок.

Співпраця з компанією - вірний шлях до успіху в бізнесі.

Наберіть нас
(067) 238 56 65
і отримаєте можливістькупити даний товар з МАКСИМАЛЬНОЮ знижкою