ru ua

Як збільшити приміщення за допомогою ламінату?

Питання візуального збільшення простору в приміщенні вже давно займає популярну нішу в дизайнерському мистецтві. Всі неспроста, адже при дотриманні певних принципів, результати дійсно видно на обличчя. Для цього можна використовувати як декоративні елементи, так і базові при оформленні чинники - колір стін, меблів і підлогового покриття.
 
Ламінат є одним із самих практичних і доступних підлогових покриттів, який завдяки своїй структурі некапрізен в догляді. Саме завдяки йому можна перетворити свою спальню або вітальню, так як матеріал має безліч дизайнерських рішень, як ніякий інший матеріал.
 
Яких же рекомендацій варто дотримуватися, щоб візуально збільшити кімнатний простір?
 
Колір. Відтінки грають істотну, а іноді і ключову роль у формуванні ширини простору. Так відомо, що світлі відтінки здатні збільшити обсяг і, отже, - розсунути межі стін кімнати. Це стосується як кольору стін, так і підлоги. Спотворити просторові ілюзії навіть на світлому фоні можуть великі принти, а ось ненав'язливий перехід з одного відтінку в інший можуть зіграти на руку.
 
Розмір меблів. Декоративні елементи і меблі великого розміру візуально звужують простір. Навіть якщо стелі кімнати будуть переконливо високими, візуальне витягування по вертикальне осі додасть зворотного ефекту по горизонтальній. Дизайнери радять вдаватися до низьких меблів маленьких ненав'язливим аксесуарам м'яких кольорів, щоб згладити переходи між ними.
 
Комбінації. Підлогове покриття ламінат слід вибирати світлим, ток кімната буде здаватися ширше. Для підкріплення такого ефекту, меблі повинні не надто відрізнятися по колірній гамі. М'який градієнт між елементами інтер'єру створює відчуття свободи. В такому випадку ламінат повинен бути на кілька тонів темніше кольору шпалер, щоб весь декор не злився в суцільне бліда пляма.
 
Освітлення. Природне і штучне, воно надає приміщенню легкості і додає простору. У невеликих кімнатах однієї люстрі краще віддати перевагу кілька локальних джерел освітлення, не забуваючи по максимально широкий отвір для природного світла. Посилить ефект потужного освітлення його відображення у вигляді дзеркальних поверхонь.
Наберіть нас
(067) 238 56 65
і отримаєте можливістькупити даний товар з МАКСИМАЛЬНОЮ знижкою