ru ua

Як вибрати ламінат для квартири?

Ламінат - це практичне і привабливе підлогове покриття, яке останнім часом перевершило суперників - лінолеум, паркет і плитку за багатьма параметрами. Цей матеріал поєднує в собі зручність і прийнятну ціну, а також простоту монтажу і невибагливі в догляді. Не варто наводити багато прикладів, адже ламінат стали класти навіть на стіни і стелю, що означає його широке визнання.
 
Як вибрати ламінат для квартири?
 
Які переваги використання ламінату в квартирі?
Він екологічно безпечний, не виділяє токсичних речовин, і не шкодить здоров'ю живих організмів;
Ламінат стійкий до пошкоджень, подряпин і забруднень;
За ним легко доглядати - знімати надлишки пилу сухою тканину і проводити вологе прибирання пі допомоги легкого мильного розчину;
Різноманітність декоративного покриття дозволяє підібрати найкращі варіанти для доповнення будь-якого інтер'єру;
Різні класи ламінату застосовуються до приміщень з різним ступенем навантаження, так що його можна застосовувати на кожному кроці.
Вибір варто починати саме з останнього пункту - класу ламінату. Існують 31, 32, 33 і 34. 31 клас - це найпростіший і найменш міцний ламінат, який добре укладати в промислових приміщеннях, не схильних до високих навантажень. Комори та спальні кімнати в квартирі теж підійдуть. 32 клас - оптимальний варіант для будинку, такий ламінат досить добре спирається пошкоджень і в вітальні або кухні може пролежати без видимого зносу зі 15 років.
 
Спальні та інші більш спокійні ділянки будуть зберігати такий ламінат ще довше. 33 клас - досить міцний і застосовується як для домашнього, як і промислового використання. Якщо у вашій квартирі проживає багато людей, є достатні навантаження на підлогу і домашні тварини - варто вибрати такий варіант і забути про ремонт на 20 років або навіть більше.
 
Щоб вам необхідно підібрати матеріал для укладання на підлогу або індивідуально розрахувати витрати під площа приміщення, зверніться до нас за вказаною на сайті номером, і ми з радістю вам допоможемо. Дзвоніть прямо зараз!