ru ua

Сучасні камери відеоспостереження

Ще дуже давно люди намагалися піклуватися про охорону власного майна, винаходячи все міцніші двері та надійні замки. На сьогодні безпеку житлового будинку, офісу чи іншого приміщення забезпечується в тому числі установкою сучасних IP камер відеоспостереження з можливістю контролю 24/7. В поле зору камери відеоспостереження потрапляє щлоумішленік, який зважиться завдати шкоди майну або здійснити крадіжку. Як правило відеозапис з таких камер дозволяє впізнати і затримати злодіїв.

Які є камери відеоспостереження?

На сучасному ринку відеоспостереження покупцеві України доступи сотні моделей камер спостереження від перевірених часом виробників в тому числі і JideTech. камери спостереження, які транслюють зображення за класичним коаксіальному кабелю, в наш час купуються вкрай рідко. Деяким попитом користуються завдяки низькій ціні обладнання, на складних об'єктах не застосовуються.

Сучасні цифрові камери обробляють зняте відео і передають його на відеореєстратор або записують на карту пам'яті https://homme.com.ua/videosp/kamery/dopolnitelno_so-slotom-pod-sd-kartu. Сучасне високотехнологічне ПО додає IP-камерам JideTech купу цікавих функцій, таких як розпізнавання осіб по особам, запис в базу даних автомобільних номерів і безліч інших. IP камери з POE можуть передавати зображення по кручений парі або по бездротовому каналу, а живити пристрій можна від звичайної кручений пари через PoE, або від окремої мережевої лінії.

Купували з Києва та інших міст України, зацікавлені в обладнанні на своєму об'єкті нормальної системи відеоспостереження, можуть придбати IP-камери, мережеві реєстратори та іншу техніку в online магазині «HOMME».

Наберіть нас
(067) 238 56 65
і отримаєте можливістькупити даний товар з МАКСИМАЛЬНОЮ знижкою