ru ua

Ламінат для офісу

Ламінат - універсальне підлогове покриття, яке нині застосовується в домашніх, офісних, промислових і інших приміщеннях. Практичність цього матеріалу поступається іншим покриттям, адже крім привабливого зовнішнього вигляду він відрізняється високою міцністю і простотою догляду.
 
Отже, чому ж варто постелити ламінат в офісі?
багато офісних приміщення знаходяться в житлових будинках, і атмосфера там панує напівофіційна, а то і зовсім домашня. В гармонії з красивою офісними меблями буде виглядати будь-ламінат - з імітацією дерев'яного покриття, мармуру або навіть плитки.
великий потік людей в холах і прийомних приміщеннях передбачається укладанням ламінату високого класу, який витримує постійні вагові навантаження і стійкий до механічних пошкоджень;
регулярне вологе прибирання в офісних приміщеннях буде найбільш ефективною саме по ламінату, так як він не має каналів і дає ідеально рівне покриття.
ламінат в офіс
 
Який ламінат вибрати для офісу?
Ламінат 31 класу підійде тільки для маленьких офісів, де працює кілька людей, а навантаження на підлогу мінімальна. Меблі невеликої ваги - це теж важливий фактор. Такий ламінат прослужить від 3 до 5 років.
Ламінат 32 класу - ідеальний варіант для житлових приміщень, а й для офісів теж підійде. Якщо площа невелика, то ламінат буде служити близько 7-10 років при належному догляді.
Ламінат 33 класу - ідеальне покриття для будь-якого офісу. Якщо в приміщенні великий потік клієнтів, є жінки, які часто ходять на підборах, а меблів багато, і вона досить важка, таке покриття це витримає. Використання такого покриття трохи дорожче, але це вагомий внесок в офісне приміщення, яке буде добре виглядати до 15 років.
Рекомендації по догляду за поверхнею ламінату можна прочитати в наших попередніх статтях, а ось щоб вдаватися до вологого прибирання не так часто, придивіться до темних відтінків або такому візерунку, на якому не будуть занадто виділятися сліди забруднень.
Наберіть нас
(067) 238 56 65
і отримаєте можливістькупити даний товар з МАКСИМАЛЬНОЮ знижкою