ru ua

Лінолеум або ламінат?

Підлогові покриття для дому в різні часи спиралися на всілякі тенденції, що змінюють один одного. Цікаво спостерігати, як плитка виходить з моди і поступається місцем паркету, після чого той змінюється лінолеумом і так далі. Циклічність теж має місце - кожен матеріал в тому чи іншому прояві знову повертався в моду, прикрашаючи житлові квартири.
 
Сьогодні актуальним стало ламінат ціна - підлогове покриття з деревостружкової плити з різноманітними варіантами фактур і квітів. Він став конкурентом лінолеуму, який раніше вважали за краще, як самий практичний матеріал для застиланні статі. Що ж стало причиною цього?
 
Вибір між ламінатом і лінолеумом
Найважливіший фактор - це хімічний склад лінолеуму, який при зіставленні з натуральним ламінатом не йде ні в яке порівняння. Безпека використання і відсутність впливу на здоров'я проживаючих виявилося вагомим фактором у бік вибору ламінату, як більш привабливого підлогового покриття.
 
А ось питання ціни - у відповідь удар лінолеуму. Він є більш доступним, ніж дерев'яний конкурент. До того ж, за більш високу ціну можна купити лінолеум, безпечний для здоров'я, де присутність хімічних компонентів урізано до мінімуму.
 
Питання практичності і догляду виявився не в сторону ламінату - його укладання хоч і вельми легка, лінолеум все ж перевершив його. При цьому, підготовка підлоги перед ламінатом має деякі вимоги, в той час як для лінолеуму вона необов'язкова. Застелити його на підлогу і отримати ідеальне практичне покриття, яке не боїться вологи і води може кожен. У догляді за лінолеумом набагато менше клопоту - він не просідає під вагою, не дряпається, і не б'ється.
 
переваги ламінату
У чому ж переваги ламінату як покриття, яке вийшло на сучасний ринок і міцно закріпилося там? Хоча обидва матеріали мають безмежну кількість дизайнерських варіацій - на смак і колір знайде кожен, ламінат виглядає благородно. Погодьтеся, імітація дерев'яного покриття з приглушеним блиском виглядає вельми привабливо. До того ж, декорація під плитку або камінь на ламінаті виглядає набагато природніше, ніж на лінолеумі. Та й престижність використання другого вельми сумнівна - ви бачили в якихось елітних закладах лінолеум на підлозі?
 
Щоб визначитися з покриттям, позначте особливо навантажені по вазі зони, які можуть завдати шкоди ламінату. Ці два матеріали для підлогового покриття можна комбінувати в межах однієї квартири, знаходячи краще застосування для кожного.
Наберіть нас
(067) 238 56 65
і отримаєте можливістькупити даний товар з МАКСИМАЛЬНОЮ знижкою