ru ua

Ламінат на кухню

Ламіновані покриття на підлогу з кожним роком стають дедалі популярнішими серед покупців. І це цілком логічно, адже сучасні технології дозволяють виготовляти ламінат високої міцності і максимально точно імітувати поверхню натурального дерева. Крім того, це дуже вигідне і економне придбання покупців зі смаком.

Що варто знати про ламінат на кухню?

Багатьох клієнтів будівельних магазинів ламіноване покриття вабить не тільки зовнішнім виглядом і доступною ціною, але і простотою укладання, завдяки замковій системі з'єднання.

Сьогодні ламінат вибирають майже для всіх приміщень житлових будинків, квартир, офісів і магазинів. Але за останній час його все більше стали купувати для кухні. Хоча деякі вважають, що ламінована підлога - не дуже гарна ідея для тих приміщень, де високий рівень вологості, в тому числі і для кухні.

Ламінат на кухні «ЗА» і «ПРОТИ»

Багато хто переконаний, що ламінат в кухні не прослужить і року, так як саме в цьому приміщенні може бути багато механічних пошкоджень, сильних забруднень або ж часто проливається рідина.

Але час йде, і технічний прогрес видно в усьому. Не минув він і удосконалення ламінованого покриття. Ламінат високого класу - 32,33 - відрізняється високою щільністю, що сприяє запобіганню набухання від вологи. Крім того, майже всі замкові системи для з'єднання пластин просочуються спеціальним складом з масел, що дозволяє полегшити процес укладання ламінату і відштовхує вологу.

Якщо ж ви все-таки хочете бачити саме вологостійкий ламінат на кухні, але вам сподобався візерунок плитки, який до того ж гармонійно поєднується з обстановкою кімнати - не біда. Оцініть всі «за» і «проти» і визначитеся з вибором.

Пам'ятайте, що плитка холодна і її потрібно класти на «тепла підлога», що, звичайно ж, в кілька разів буде дорожче. Але той, хто вміє і хоче шукати, може знайти ламінат зі схожим візерунком, тоді і зовсім сумнівів у правильності рішення не залишиться.

Переваги ламінованої підлоги на кухні

Щоб ламінат на кухні прослужив вам не до наступної відпустки, а як можна довше, варто зробити правильний вибір ще при покупці. Звичайно, декор має значення, але пам'ятайте, що кухня - найбільш часто відвідуване місце в усьому будинку або квартирі, особливо якщо там ще і є телевізор. Саме тому потрібно вибирати ламінат високого класу, а саме 32 або 33, який відрізняється високою міцністю.

Хорошому ламінату будуть не страшні ні удари посуду, що ненавмисно зісковзнула зі столу, ні подряпини від стільців, ні плями від пролитої рідини. Таке ламіноване покриття буде стійко до стирання і перепадів температур, не буде вигоряти на сонці.

Якщо у вас на кухні на підлозі ламінат, то не страшно навіть якщо дитина буде ходити по ньому босоніж, чого не скажеш про керамічної холодній плитці. Але найбільша перевага ламінату - це безліч варіантів декору під будь-які інтер'єри і дизайнерські рішення, а також неймовірне схожість візерунків з натуральною деревиною будь-яких порід - від натурального дуба до екзотичного зебрано або палісандра.

Часто навіть не кожен фахівець на перший погляд відрізнить ламіноване покриття від паркетної дошки. Купити ламінат на кухню можна і схожим на граніт або мармур, подібним на плитку або з незвичайними написами. Варіантів багато, головне знайти саме те, що порадує саме вас і додасть вашому житлу цілісності.

Наберіть нас
(067) 238 56 65
і отримаєте можливістькупити даний товар з МАКСИМАЛЬНОЮ знижкою