ru ua

Ламінат на стіни

Всім відомо, що ламінат - це багатошарове покриття для підлоги. Серед його переваг - зносостійкість, великий вибір дизайну і невибагливі в догляді. Що стосується інтер'єрних рішень, то останнім часом з'явилася нова тенденція класти ламінат на стіну в якості обробки або навіть замінюючи їм шпалери. Таке застосування плит ламінату обгрунтовано його міцністю і легкої технікою укладання, з яким справиться кожен.
Чому варто класти ламінат на стіну?
Універсальний матеріал, який буде однаково добре виглядати як на підлозі, так і на стінах, і навіть стелі. Можна створити монохромний стиль, що додасть вашій кімнаті сучасного вишуканого шарму. Ламінат - екологічно чистий матеріал, який не містить шкідливих речовин. Альтернатива шпалер, для впровадження в дизайн яких знадобляться клею, грунтовка і інші матеріали. Щоб постелити ламінат, потрібно всього лише використовувати теплоізоляційну підкладку. Замкова або Клікова система гранично проста і під силу будь-якому господареві.
 
Ламінат а стіни можна піддавати вологому прибиранню та очищенню спеціальними засобами, тому його використання на стінах - відмінний варіант для сімей з дітьми і домашніми тваринами. Ламінат на стіні маловосприимчив до ударів і зовнішнього впливу Використання ламінату з найбільш тонким захисним покриттям дозволяє заощадити на ремонті, так як вартість його досить демократична.
 
Здійснити укладання ламінату на стіну можна двома шляхами - приклеївши його або використавши так званий кліковий ламінат, у якого є замкові кріплення.
 
При кріпленні сухим способом, ламінат на стіни закріплюється за допомогою маленьких цвяхів до дерев'яної обрешітки. Клейовий ламінат не має замкових зазорів на бічній панелі, тому стики він має рівні. Щоб надійно закріпити його, можна використовувати рідкі цвяхи, змащуючи всю панель і акуратно обробляючи торці.
 
Зверніть увагу при виборі ламінату на стіни:
Для укладання необхідно добре підготувати оброблювану площу - усунути або мінімізувати нерівності для надійного зчеплення можна грунтовим покриттям.
Небажано укладати ламінат на стіни ванних кімнат і кухонь, де вологість повітря не стабільна. У складі ламінату є целюлоза, яка реагує на різкі перепади вмісту вологи в повітрі, в результаті чого може відбутися набухання панелей.
При монтажі ламінату варто звернути увагу на зазори. Клейові шви повинні бути пластичними, щоб в умовах набухання матеріал просто не відвалився через внутрішнього тиску.
За добу до укладання ламінату, залиште його в приміщенні, де буде проводитися монтаж без упаковки, уникаючи зайвої вогкості. Тоді матеріал вбере в себе умови кімнатного мікроклімату і буде вести себе максимально природно в процесі обробки.
Постелити ламінат на стіни власноруч досить просто, ознайомившись з покроковим керівництвом в інтернеті. А щоб підібрати якісні та надійні матеріали різних класів, зверніться в нас за консультацією.
 
Інтернет-магазин Ламінат77 надає ламінат на стіни високої якості за доступними цінами на будь-який смак. У нас можна замовити ламінат будь-якої міцності і стильового рішення, зв'язавшись за вказаними контактами.
Наберіть нас
(067) 238 56 65
і отримаєте можливістькупити даний товар з МАКСИМАЛЬНОЮ знижкою