ru ua

Що таке ламінат з фаскою?

Якщо ваша життя перетворилося на походи по будівельних магазинах, значить, або ви там працюєте, або тісно пов'язані з ремонтними роботами. Коли ремонт вже підходить до завершення, то починається для багатьох найприємніший, але і найважчий період, адже доводиться вибирати настінне і підлогове покриття. І якщо вибір шпалер завжди лягає на тендітні жіночі плечі, то визначиться з типом підлогового покриття - часто чоловіча завдання.
 
Як вибрати ламінат з фаскою?
Сьогодні багато хто робить вибір між ламінатом і паркетною дошкою, але більшість схиляється до універсального і більш доступному варіанту - ламінованого покриття.
 
Як відомо, важче визначиться, якщо залишається два однаково хороших варіанти. Так і з покупкою ламінату, адже в основному його ділять на два види - з фаскою і без неї.
 
Більшість покупців, прийшовши в магазин, щоб купити якісний недорогий ламінат з фаскою, не звертають уваги на тонкості, серед яких і наявність фаски. Зазвичай, вони орієнтуються на поради друзів-товаришів і відразу шукають підходить під опис товар, особливо не заморочуючись. Але ремонт то ви робите для себе.
 
Давайте все-таки розберемося і спробуємо підказати новачкам, як купити ламінат з фаскою високої якості і які переваги ви отримаєте, так би мовити, в подарунок.
 
Що таке фаска на ламінаті і яка вона буває?
Фаскою називають поглиблення по краях ламінату, які надають йому вигляду натуральної деревини, що і робить його схожість з паркетною дошкою ще більш помітним. Ламінат з фаскою може бути з усіх боків дошки або тільки проходити по довжині ламінату.
 
Крім того, що фаска надає ламінованого покриття більше елегантності і натуральності, вона ще й може маскувати невеликі огріхи. Крім цього, ламінат з фаскою служить довше завдяки тому, що фаска може бути своєрідним амортизатором і таким чином знижувати навантаження на підлогу. Вона маскує можливі щілини на стиках, не пропускає вологу і ефектно маскує якусь деформацію підлогового покриття.
 
Звичайно, потрібно звертати увагу на ламінат ціни в тому числі і фасочний ламінований підлогу. У Києві вони в більшості випадків мало відрізняються від цін в інших великих містах. Правда, що стосується маленьких містечок, то там можливі спекуляції і завищення вартості в зв'язку з відсутністю конкуренції.
 
Ламінат з фаскою ціна від виробника в Україні
Ні для кого не секрет, що ламінат без фаски набагато дешевше, але воно того варте. Адже можна купити ламінат з фаскою навіть для підлоги в кухню, якщо ви не хочете укладати там плитку. Таке покриття при правильному догляді прослужить так само довго, адже фаску ще на виробництві обробляють захисним водонепроникним покриттям, тому такий ламінат надійніше, ніж ламінат без фаски.
 
Ламінат з фаскою візуально розширює або подовжує приміщення в залежності від укладання: при укладанні уздовж кімнати - подовжать її, а при укладанні поперек - робить ширше, хоча за складністю робота з ним нічим не відрізняється від укладання звичайного ламінату або паркетної дошки.

Якщо ви знаєте, що саме вам потрібно підкреслити покриттям підлоги, тоді і вибір буде зробити легше.