ru ua

Ламінат в Харкові

Якщо у вас запитають про підлоговому покритті номер один на вашу думку який буде ваша відповідь? Купити ламінат у Харкові пропонує не один експерт в будівельній.
 
Всім відома популярність цього матеріалу в якості різноманітного і доступного за ціною, але мало хто знає про всі переваги ламінату і способах його використання.
Вибір ламінату в Харкові
Тонкощі виробництва, залишені поза увагою покупця, найчастіше відрізняються у різних виробників. А ось структура ламінату має 4 шари, які зобов'язані існувати в складі підлогового покриття.
 
Верхній шар - це власне ламіноване покриття, яке захищає серцевину ламінату від поглинання вологи, пошкоджень і попадання пилу. Його можна досягти за допомогою використання просочень зі смоли, тим не менш, якість даних домішок строго контролюється на допустимість речовин, що впливають на живий організм.
Другий шар - це декоративна прошарок, вона служить зображенням тієї чи іншої текстури та кольору, які вибирає господар для свого приміщення. Цей шар створюється з паперу або меблевого покриття, що дозволяє імітувати будь-яку обрану структуру матеріалу.
Третій шар - це основний матеріал, а саме - деревоволокнистих плит. Вона створює тверду основу і гарантує міцність. При виготовленні водостійкого ламінату плита з дерева замінюється на пластиковий матеріал, який не поглинає вологу. Нижній шар ламінату (Харків) - це будівельна папір зі спеціальними просоченнями, які надають стабілізуючий ефект. Також сюди можуть бути додані звукоізолюючі пластини, що усувають звук при ходьбі.
Де купити в Харкові з доставкою?
Купити ламінат у Харкові можна в будь-якому з будівельних магазинів або в окремих торговельних точках. Не забудьте самостійно перевірити якість покриття і порівняти показники на упаковці з тими, що надасть продавець. Щоб остаточно не заплутатися з класами ламінату та їх терміном служби, запам'ятайте спрощену класифікацію.
 
31 і 32 клас ламінату відмінно підходять для будинку або офісу, але не винесуть високою вагового навантаження. Для громадських місць, танцювальних залів та прийомних використовуйте ламінат 33 і 34 класи (Харків) - він володіє підвищеною стійкістю до механічного впливу, набагато менше стирається і зберігає первинну красу дизайну.
Які ціни на ламінат Харкові?
Якщо хочете купити ламінат в Харкові для вологих приміщень, у ванній кімнаті або кухні, зверніть увагу на відповідний вид покриття. Вологостійкий і водостійкий ламінат гарантують безпеку і довговічність підлогового покриття, яке буде відмінно виглядати через десятки років.