ru ua

Ламінат в інтер'єрі - один з базових елементів декору

Вже багато років поспіль ламіноване покриття займає лідируючі позиції на ринку з продажу серед підлогового покриття. А все тому, що купити ламінат не тільки є, але і дуже вигідно завдяки його презентабельному увазі, хорошій якості виробництва та величезному асортименту. Крім того, ламінат не вимагає додаткових витрат на його монтаж, адже такий вид ремонтних робіт цілком під силу кожному бажаючому зробити, так би мовити, власноручний внесок в ремонт житла.
 
Купити ламінат - це хороша ідея для підлогового покриття не тільки житлових приміщень, але і для офісів, магазинів, кафе. Звичайно ж, в залежності від призначення приміщення, потрібно вибирати ламінат відповідного класу міцності. Чим більше навантаження на підлогу, тим вище клас потрібен. Дійсно якісний ламінат, який буде служити набагато більше, ніж його гарантійний термін служби від виробника, 32 класу і вище.
 
Вибір підлогового покриття, як і всіх інших елементів декору, вимагає знання основних нюансів про нього. Перш за все, щоб ламінат гармоніював з інтер'єром приміщення в цілому, потрібно, щоб він підходив по стилю і тільки підкреслював всі достоїнства дизайну.
 
Насамперед варто звернути увагу на колірну гамму, яка переважає в приміщенні. Дуже важливо, щоб обраний підлогове покриття служило "невибагливим фоном", а не яскравою плямою, кидається в очі.
 
Дизайнери рекомендують вибирати світлі відтінки ламінованого покриття, які ідеально підійдуть під сучасні стилі оформлення інтер'єру, а також підкреслять стилістику класичного дизайну. Крім того, світла підлога візуально збільшує площу і робить кімнату світліше. Але вибір світлого або темного ламінату залежить також від уподобань кожної людини і його "бачення" власного житла. Якщо площа дозволяє "розгулятися" уяві, тоді можна поекспериментувати з відтінками ламінату і таким чином без зайвих перегородок зонувати простір.
 
Щоб купити ламінат, який ідеально вписується в дизайн вашого будинку, важливо враховувати, які будуть двері, колір стін, а також меблі. Світлий ламінат відмінно поєднується з темними дверима і плінтусами такого ж кольору. Стіни при цьому повинні на кілька тонів бувальщина темніше статі. При цьому меблі можна вибирати як світлу, так і темну. У будь-якому випадку, контраст ви вже створили. Звичайно, під світлий ламінат можна підібрати і білі двері або інших світлих відтінків, але тоді білими будуть і плінтуса. Колір стін при цьому обов'язково повинен виділятися насиченими тонами, щоб привнести фарбу в тотальну білизну.
 
Але все це тільки поради. У будь-якому випадку, вибір залежить тільки від Вас і вашого смаку. Головне, щоб ви створили собі комфортний простір, куди хотілося б повертатися з усіх усюд і завжди.