ru ua

Ламінат в квартиру

Як вибрати ламінат в квартиру, щоб завтра не пошкодувати про своє рішення?
 
Затишок в будинку - це, напевно, те, що важливо для повноцінного відпочинку і щасливого життя кожної людини. Заради створення домашнього комфорту, як правило, люди і затівають ремонт. Для кого-то це як стихійне лихо, так само повені, а хтось справляється з ним легко, просто і, що не маловажно, швидко. Але щоб ремонтні роботи не відбирати у вас кілька місяців щороку, краще зробити його якісно і з розумом підійти до покупки матеріалів, щоб весь відпустку відпочивати на море з сім'єю, а не мотатися в пошуках чергового будматеріалу.
 
Отже, для початку, слід не скупиться, а й особливо розщедрюватися даремно не варто. Шукайте ідеальне співвідношення ціна-якість. І в першу чергу, це стосується пола.Ламінат в квартиру
Яким має бути покриття для підлоги в квартирі?
Звичайно ж, підлогу в квартирі не найголовніше, але одне з небагатьох базових речей, без яких будинок не буде цілісним. Багато людей навіть не замислюються над тим, який саме буде пів в їхньому будинку - паркетна дошка, ламінат, лінолеум, кахель, пробка, бамбук або ж бетон, покритий ковроліном. На перший погляд, все, що цікавить покупців, - це колір і візерунок під ногами. І мало хто звертає увагу на якість і склад того матеріалу, який вибрав для себе.
 
Все, напевно, погодяться, що підлога повинна бути міцним, гармоніювати з інтер'єром, довго служити. Ну, звичайно ж, добре, якщо він не піддається механічних пошкоджень, добре чиститься, а ще дуже стильний, красивий і такого немає ні в кого зі знайомих і сусідів.
 
Самим традиційним і доступним для квартири і таким, що відповідає всім перерахованим вище якостям, сьогодні є ламінат.
Як швидко вибрати якісний ламінат в квартиру?
Щоб правильно і швидко вибрати ламінат в квартиру, необхідно визначитися з деякими аспектами, характерними для цього виду покриття і як буде відбуватися укладання ламінату.
Про що «розповість» клас ламінату?
Перша з них - це його клас. Саме він визначає довговічність певного ламінату, його міцність, вологостійкість і стійкість до подряпин, але найголовніше - вказує, скільки насправді це покриття.
Сьогодні існує шість видів цього матеріалу: 21, 22, 23, а також 31, 32, 33. Двійка «говорить» покупцеві про те, що цей матеріал підійде для житлового приміщення, тобто будинку або квартири. Трійка ж дає зрозуміти, що такий ламінат можна стелити в комерційних будівлях, наприклад, в офісах або магазинах, де навантаження на підлогу набагато більше.
Але часто консультанти радять брати в квартиру ламінат 32 або 33 класу, щоб не міняти його через пару-трійку років, а помилуватися їм років так 25.
На що впливає замкове з'єднання ламінату?
Також фахівці завжди звертають увагу на замки, якими панелі триматися разом. Сьогодні мало хто «садить» ламінат на клей. Найчастіше для з'єднання панелей використовуються спеціальні замки, які є на кожній з них, - Lock Click і Click. У першому випадку для укладання ламінату потрібно постукування для його щільного з'єднання, а в другому - удари не потрібні. Панелі замикаються самі.
Замки бувають зроблені на основі силікону, просочені воском або парафіном. Також іноді стики захищають від попадання вологи.
Всю цю інформацію ви зможете знайти на сайті в описі характеристик товару або ж біля інсталяції ламінату в магазині.
Виробник - ціна: у чому залежність?
Щоб купити якісний ламінат в квартиру, не в останню чергу варто звернути увагу і на виробника. Зараз на ринку широкий вибір як самого ламінату всіх класів і видів, так і виробників, які його пропонують. Якщо не знаєте, який з виробників надійний, проконсультуйтеся з продавцем, він, напевно, зможе вас зорієнтувати в потрібному напрямку. Зверніть увагу і на країну-виробника, це теж впливає і на формування ціни, і на якість товару. Адже чекати хорошого німецького якості від продукції з Китаю - смішно.
Ну, а в іншому, як вибрати ламінат для квартири, вам допоможе його фото на сайті інтернет-магазину або зразок матеріалу, який вам надасть продавець-консультант безпосередньо на місці продажу.
Головне, щоб обраний вами ламінат в квартиру гармоніював з дизайном самого житла. Адже погодьтеся, смішно буде виглядати кімната в стилі хай-тек з вінтажним покриттям підлоги. Хоча, деякі можуть побачити в цьому сміливість дизайнерського рішення і політ думки. Вирішувати вам, в якій обстановці ви хочете жити і що саме потрібно для затишку в домі.