ru ua

Ламінат в передпокої

Ламинат в прихожей

Ламіноване покриття - це популярний спосіб оформлення статі на сьогоднішній день. Його вибирають для спалень і кухонь, віталень і навіть ванних кімнат. Але чи варто купувати ламінат в передпокій, і на що звернути увагу при виборі?
Чому саме ламінат в передпокої?
Все вибирають ламінат через практичності і доступною вартості. Залежно від класу, ламінат носить різний характер витривалості - підходить як для невеликих навантажень, так і для місць з інтенсивною експлуатацією.
Незважаючи на те, що таке покриття виконується на основі деревної плити, при правильному догляді він зберігає свій зовнішній вигляд. Треба сказати, що існує багато секретів по догляду за ламінатом, які допомагають підтримувати його в чистоті і схоронності.
Обираємо ламінат для передпокою
За словами досвідчених будівельників, які не один рік займаються укладанням ламінату, не варто нехтувати високим класом ламінату для передпокою. В силу того, що ця зона в будинку сама навантажена і часто піддається очищенню, витривалість підлогового покриття зіграє вам на руку.
 
31 і 32 класи - це найбільш використовувані в побутових домашніх умовах види ламіната.Второй може бути відповідним для прихожей, так як має гарну стійкість до вагових навантажень - у взутті і навіть на підборах можна ходити без побоювання. А ось від стирання верхнього шару ламінату через 10 років немає страховки.
 
Якщо вас турбує збереження ламінованого покриття в перспективі десятків років, зверніть увагу на ламінат 33 класу. Його застосовують в комерційних закладах, де щодня проходять великі потоки людей. Такий ламінат відрізняється стійкістю до механічного впливу, не утворює вм'ятин при великому тиску і відмінно виглядає навіть після кількох років експлуатації.
Особливості ламінату в передпокій
Ламінат для прихожей актуальний також через простоти в догляді. Ця зона в будинку завжди супроводжується походами у взутті, а якщо в квартирі є домашні тварини, прибирання повинна бути ще більш ретельної. Ламінат невибагливий в догляді, головне не переборщити з кількістю води при вологого прибирання. Ламінат в прихожій досить регулярно протирати вологою шваброю або використовувати спеціальний розчин для миття підлог. Це дозволить вам зберігати красу статі довгі роки і забути про проблеми з розлученнями і слідами.
 
Ми рекомендуємо звернутися до нейтральних відтінками ламінату в передпокій, які впишуться в ваш інтер'єр. Якщо віддати перевагу занадто світлий ламінат, на покритті стануть видні канавки між плитами, а самі навантажені місця будуть швидко стиратися. Темне покриття, наближене до чорного - це варіант, на якому сильно помітна пил, будь-які крихти, дрібне сміття, а він природно накопичується біля входу в будинок.
Наберіть нас
(067) 238 56 65
і отримаєте можливістькупити даний товар з МАКСИМАЛЬНОЮ знижкою