ru ua

Як вибрати ламінат в спальню?

Останнім часом серед жителів України ламінат став дуже популярним покриттям підлоги. Завдяки широкій гамі кольорів з різними декорами, ламінат можна підібрати для будь-якої кімнати. При виборі ламінату в квартиру завжди особливу увагу приділяють спальні, так як в цій кімнаті людина відпочиває і розслабляється. Тому інтер'єр спальні повинен по максимуму розташовувати до відпочинку і підлогове покриття грає в цьому не останню роль.
 
Доступність і практичність ламінованої підлоги зробила його дуже популярним і попит на нього зростає з кожним роком, відповідно і виробники намагатимуться по максимуму задовольнити запити споживачів.
 
Тому постійно оновлюють декори, кольору для укладання на підлогу. Це дозволяє покупцеві вибрати саме той колір і відтінок, який йому найбільше до душі і в подальшому буде радувати око, а у випадку зі спальнею допомагати максимально розслабитися і відпочити.
 
Як правильно підібрати ламінат для спальні?
Як вибрати ламінат в спальнюПервое з чого потрібно починати свій вибір це клас ламінату, вони мають своє маркування в цифрах і вказують на зносостійкість ламінованої підлоги. Найпопулярніші класи ламінату в Україні це 31 клас, 32 клас, 33 клас.
 
Вибираючи ламінат для спальні, необхідно розуміти, що спальня це місце для відпочинку з невеликою прохідності, відповідно, якщо не буде багато важких меблів можна вибирати покриття і в 31-му класі. Але хочеться відразу помітити, що 32 клас популярніший серед споживачів і тому на ринку представлений більший вибір колірної гами покриття в цьому класі.
 
Чому 32 клас такий популярні? Відповідь полягає не тільки у великому виборі квітів декору, але і в тому, що покупці бажають отримати підлогу який прослужить максимально довго, в інтер'єрі враховуючи перестановки меблів в дизайні.
 
Також необхідно звернути увагу на наявність фаски, яка є в Ламін починаючи від 32-го класу. Це елемент декору, який іноді грає істотну роль при планування кімнати для відпочинку. Вибираючи ламінат світових виробників, можна з упевненістю сказати, що цей матеріал екологічно чистий і повністю підійде для використання в спальні.
 
Який колір ламінату підібрати для спальної кімнати?
У відповіді на це питання, кожен повинен мутувати своїми уподобаннями в дизайні. Вибирати кольору декору максимально комфортні за своїм в кусу. Підбирати підлогу так, що б він гармонійно вписувався в загальний інтер'єр кімнати і створював максимальний затишок в приміщенні.
 
Тому на сторінках свого сайту можна знайти максимальну кількість різних декорів, що б підібрати саме той який найбільше до душі.
Наберіть нас
(067) 238 56 65
і отримаєте можливістькупити даний товар з МАКСИМАЛЬНОЮ знижкою