ru ua

Ламінат в Вінниці

Візуальна оцінка приміщення завжди починається із загальної картини і завершується деталями, що врізаються в пам'ять. Полотном для всієї оцінки служить колір стін, характер меблів і покриття для підлоги. В якості останнього можна вважати за краще кілька варіантів, які значною мірою змінюють сприйняття всього інтер'єру.
Вибір ламінату в Вінниці
Ламіноване покриття - це відкриття останніх десятиліть, на яке продовжує зростати попит. Ламінат в Вінниці і інших містах воліють не тільки в житлових квартирах, але і в комерційних приміщеннях. Його перевага над іншими матеріалами для підлоги - міцність, довговічність і сучасний зовнішній вигляд. Ламінат виробляється в абсолютно різноманітних дизайнах - від натурального дерева до імітації природних текстур каменю.
 
Ламінована підлога доступний в різних цінових категоріях, тому може стати частиною інтер'єру під час ремонту будь-якого масштабу. Що стосується зносостійкості, ламінат представлений в 4 класах - від 31 до 34. Цей показник вимірює ступінь стирання поверхні при механічному впливі.
Популярний ламінат серед покупців Вінниця
Найбільш популярні 31 і 32 класи, термін придатності яких становить від 8 до 15 років. Ламінат 31 класу - підлогове покриття, яке адаптоване під домашнє використання без важких навантажень на поверхню. Ретельний догляд і дбайливе ставлення дають гарантію експлуатації близько 10 років.
 
Ламінат 32 класу (Вінниця) стійкіший до дії, він також переносить контакт з взуттям. Таке покриття можна укладати в офісах з невеликою потоком людей, банках, кінотеатрах, фотостудії та подібних закладах. В квартирі ламінат 32 класу підходить для передпокою або вітальні, якщо у вас є домашні тварини, а в гості часто заглядають друзі.
Як оформити замовлення з доставкою?
Купити ламінат у Вінниці 33 класу коштує тим, хто бажає обладнати надійну платформу нема на один десяток років. Підлогове покриття 33 класу дуже стійке і практично не стирається, не дивлячись на великі вагові навантаження. Його можна обробляти миючими засобами, що не завдасть шкоди поверхні. Таке покриття встановлюється в прийомних великих фірм, торгових центрах, в залах очікування, на закритих спортивних майданчиках і так далі.
 
Щоб відшукати підлогове покриття хорошої якості, зверніть увагу на назву виробника та країну походження. Далеко не завжди яскрава упаковка з прапорами європейських країн говорить про автентичність виробництва. Це скоріше має бути для вас насторожує фактором - якісний ламінат продається в упаковці без агресивних акцентів. Ламінат (Вінниця) від виробника за доступною ціною можна придбати в нашому магазині, підібравши покриття на ваш смак з каталогу.