Монблан
Получите дополнительную скидку.
- Скопируйте ссылку на товар с адресной строки другого сайта;
- Товар должен быть в наличии;
- Оставьте свой телефон для связи
- Кур'єром по Києву
- По Україні службами доставки
- Самовивіз вт-нд
- При отриманні
- Оплата на картку банку
- Безготівковий розрахунок
Характеристики Монблан
| Країна | Франція |
| Клас | 33 класс |
| Площа в упаковці | 1,55 м.кв. |
| Кол-во в упаковке | 7 шт. |
| Фаска | 4V |
| Колiр | Бежевий |
| Размер планки: | 172x1286 мм |
| Товщина планки | 10 мм |
| Властивості | Влагостійкий |
Ламінат Beauty Floor Amber Монблан — це покриття для підлоги від виробника Beauty Floor зі стильною структурою, високою міцністю і продуманою конструкцією, що робить ламінат ідеальним рішенням для квартири, будинку або комерційного простору Ламінат Beauty Floor Amber Монблан 541 доступний для покупки в інтернет-магазині Laminat77. Стане чудовим доповненням до інтер'єру вашого будинку чи квартири. У каталозі магазину Laminat77 представлені лише першокласні, екологічно чисті та безпечні для здоров'я вироби. Враховуємо всі побажання наших клієнтів, пропонуючи високу якість, надійність, оригінальний дизайн та доступні ціни.
Ламінат Beauty Floor Amber Монблан 541 має ударостійкість, стійкість до подряпин та механічних пошкоджень, легкість у догляді, вологостійкість та довгий термін гарантії.
Важливо, що відтінок та колір ламінату Beauty Floor Amber Монблан 541 на фотографії можуть трохи відрізнятися від реального.
Магазин Laminat77 є офіційним продавцем продукції Beauty Floor на території України. Усі товари надходять безпосередньо зі складів Beauty Floor.
Вiдгуки Монблан
- Кур'єром по Києву
- По Україні службами доставки
- Самовивіз вт-нд
- При отриманні
- Оплата на картку банку
- Безготівковий розрахунок









