Дуб Альтака
-
+
Сообщите нам, и мы предложим лучшую цену!
Получите дополнительную скидку.
Получите дополнительную скидку.
- Скопируйте ссылку на товар с адресной строки другого сайта;
- Товар должен быть в наличии;
- Оставьте свой телефон для связи
- Кур'єром по Києву
- По Україні службами доставки
- Самовивіз вт-нд
- При отриманні
- Оплата на картку банку
- Безготівковий розрахунок
Характеристики Дуб Альтака
| Країна | Франція |
| Клас | 33 класс |
| Площа в упаковці | 1,41 м.кв. |
| Кол-во в упаковке | 9 шт. |
| Фаска | 4V |
| Колiр | Коричневий |
| Декор | Дуб |
| Размер планки: | 122х1286 мм |
| Товщина планки | 8 мм |
| Властивості | Влагостійкий |
Ламінат Дуб Альтака Beauty Floor Sapphire Medium - це високоякісне покриття для підлоги, яке ідеально поєднує в собі естетику і практичність. Цей ламінат імітує текстуру та колір натурального дуба Альтака, надаючи інтер'єру теплий та затишний вигляд.
Вiдгуки Дуб Альтака
- Кур'єром по Києву
- По Україні службами доставки
- Самовивіз вт-нд
- При отриманні
- Оплата на картку банку
- Безготівковий розрахунок
Товари з колекції



