Невада
Получите дополнительную скидку.
- Скопируйте ссылку на товар с адресной строки другого сайта;
- Товар должен быть в наличии;
- Оставьте свой телефон для связи
- Кур'єром по Києву
- По Україні службами доставки
- Самовивіз вт-нд
- При отриманні
- Оплата на картку банку
- Безготівковий розрахунок
Характеристики Невада
| Країна | Франція |
| Клас | 33 класс |
| Площа в упаковці | 2,23 м.кв. |
| Кол-во в упаковке | 9 шт. |
| Фаска | 4V |
| Колiр | Бежевий |
| Размер планки: | 192х1286 мм |
| Товщина планки | 8 мм |
| Властивості | Влагостійкий |
Ламінат Beauty Floor Sapphire Невада — це покриття для підлоги від виробника Beauty Floor зі стильною структурою, високою міцністю і продуманою конструкцією, що робить ламінат ідеальним рішенням для квартири, будинку або комерційного простору Ламінат Beauty Floor Sapphire Невада 449 доступний для покупки в інтернет-магазині Laminat77. Стане чудовим доповненням до інтер'єру вашого будинку чи квартири. У каталозі магазину Laminat77 представлені лише першокласні, екологічно чисті та безпечні для здоров'я вироби. Враховуємо всі побажання наших клієнтів, пропонуючи високу якість, надійність, оригінальний дизайн та доступні ціни.
Ламінат Beauty Floor Sapphire Невада 449 має ударостійкість, стійкість до подряпин та механічних пошкоджень, легкість у догляді, вологостійкість та довгий термін гарантії.
Важливо, що відтінок та колір ламінату Beauty Floor Sapphire Невада 449 на фотографії можуть трохи відрізнятися від реального.
Магазин Laminat77 є офіційним продавцем продукції Beauty Floor на території України. Усі товари надходять безпосередньо зі складів Beauty Floor.
Вiдгуки Невада
- Кур'єром по Києву
- По Україні службами доставки
- Самовивіз вт-нд
- При отриманні
- Оплата на картку банку
- Безготівковий розрахунок









