ru ua

Меблі для квартири: гра на контрастах

Інтер'єр квартири багато в чому залежить від церкви, розміщеної меблів. Погодьтеся, навіть якщо простору квартиру в новому будинку обставити старими меблями з бабусиної колекції, при найкращому розкладі вийде ефект ретро. В іншому ж випадку новий ремонт сховається за шаром пилу і колишнього смаку, що негативно позначиться на сприйнятті інтер'єру.
 
Щоб уберегти себе від покупки недоречною меблів для квартири, пам'ятайте, що, перш за все в будинку важлива гармонія. Можна влаштовувати експерименти зі стилем у різних кімнатах, підбирати контрастують відтінки і несподівані фактури, але в цілому інтер'єр повинен виглядати як на картинці - гармонійно.
 
Контраст - один з кращих прийомів для оформлення інтер'єру, в тому числі з меблями для будинку. Для просторої квартири це буде об'ємною складової, щоб простір не здавалося сірим і порожнім. У невеликому будинку з контрастами легко переборщити, але зробивши правильні акценти, насиченість додасть приміщенню яскравих фарб і на площу ніхто не зверне уваги.
 
Колір - гарний напрямок для гри на контрастах. В інтер'єрі завжди є два і більше кольору, які переважають на стінах, підлозі, меблів і в аксесуарах. Гармонія кольорової палітри - дуже важлива складова контрасту, де можна виходити за рамки традиційних тандемів чорне і біле, червоне і чорне.
 
У меблів для дому в тому числі і кухні на замовлення Київ має дотримуватися консервативність, тому насичений яскравий колір доречно залишити в меншості. Це допоможе створити візуальний баланс і зробити сприйняття комфортним для зору.
 
Текстури - з ними експериментувати складніше, так як фасади корпусних меблів виготовляються в основному з одного матеріалу. Це зіставлення різної структури матеріалів можна направити на меблі і підлогу. Наприклад, якщо останній виконаний з дерева, то поверхню меблевих фасадів може бути глянсовою.
 
Ваші вподобання і смаки в меблів для дому точно знайдуть свій відгук серед товарів з нашого каталогу, які можна замовити прямо зараз. Щоб проконсультуватися з майстром, телефонуйте нам прямо зараз
Наберіть нас
(067) 238 56 65
і отримаєте можливістькупити даний товар з МАКСИМАЛЬНОЮ знижкою