ru ua

Які особливості ламіната з фаскою?

Підлогове покриття з ламінату користується високою популярністю на сьогодні, адже це один з доступних, привабливих і практичних варіантів для сучасних приміщень. Існує кілька класів ламінату, призначених для різного ступеня навантаження на підлогу. Сучасні ринок також пропонує масу варіантів дизайнерського оформлення, так що ламінат стає універсальним варіантом для дизайну підлоги.
 
Є ще одна категорія ламінату з фаскою, вона використовується рідше і часом недооцінена скептично налаштованими покупцями. Ламінат з фаскою - це таке ж покриття для підлоги, яке на торцях блоків має невелике заглиблення, фаску. При стику плит ламінату кромки утворюють невелику западину, що виглядає більш вишукано.
 
Для чого використовують ламінат з фаскою?
Багато хто вважає, що фаска не має іншого призначення, крім декоративного. До того ж, існує міф, що в поглибленнях накопичується пил і волога, а це приносить додатковий клопіт при догляді за ламінатом. У чому ж правда?
 
По-перше, мінімальне поглиблення фаски не дозволяє накопичуватися шару пилу в товщі ламинатного стику, тому не варто боятися, що у вас виникнуть проблеми з очищенням поверхні підлогового покриття. По-друге, ламінат з фаскою призначений для облаштування підлоги з легкими нерівностями - цей елемент здатний приховати огріхи. Ще одна важлива роль фаски на ламінаті - це запобігання появи щілин, які часто виявляються на стиках статі після тривалого використання. Причиною може бути також вологий мікроклімат в приміщенні або рясний контакт з водою підлогового покриття.
 
Різновиди ламінату з фаскою
Виходячи з розмірів поглиблення, розрізняють дрібну фаску (до 1 мм) і глибоку (від 2 до 3,5 мм). Як правило, така фаска зроблена у формі V-образного поглиблення. Менш загострена фаска на ламінаті - U-образна, вона виконується з невеликим поглибленням до 2 міліметрів.
 
Існує класифікація фаски по периметру нанесення - вона може бути розташована на поздовжніх сторонах ламінату, а також по всьому периметру, тобто на торцевих частинах усіх боків ламинатной плити. Природно, другий варіант ламінату з фаскою дорожчий і має незвичайне фінішне покриття.
 
Технологія нанесення фаски відрізняється на різних видах покриття з ламінату. Перш за все, це залежить від матеріалу виконання. На покритті з натуральної деревини це можна робити шляхом фрезерування і шліфування. Для нанесення фаски на ламінат використовує прийом вальцювання.
 
Декоративний ефект фаски ламінату
Такий прийом, як нанесення фаски, дозволяє візуально мене сприйняття ламінату, імітуючи покриття з натурального дерева, паркету, плитки або навіть каменю. Якщо фаска розташовується не тільки на фізичних торцях ламінату, але і перетинає плиту кілька разів, це створює імітацію акуратно викладеного паркету. Використовуючи це прийом, можна викласти цікавий візерунок на підлозі. Поперемінне розміщення фаски дозволяє створити візуальний ефект мозаїки, що зробить цікавим навіть підлогове покриття з традиційним візерунком.
Наберіть нас
(067) 238 56 65
і отримаєте можливістькупити даний товар з МАКСИМАЛЬНОЮ знижкою