ru ua

Сучасне обладнання для опалення та водопостачання

Досить велике число городян нині намагається переїхати подалі від суєти міст в приватний будинок в передмісті. Однак, частою складністю для щасливих жителів власних будинків стає будівництво систем водопостачання та опалення, коли ніяких комунікацій поруч немає. Сучасне обладнання, придбане в інтернет-супермаркеті «HOMME», допоможе вам з мінімумом фінансових витрат зробити заміський будинок теплим і затишним.

Купити сучасне обладнання для опалення

Автономні твердопаливні та газові котли - відмінний варіант системи опалення для власного будинку! З автономним котлом ви не будете залежати від рішень комунальників і будете своїми силами регулювати температуру у власному будинку. Сьогодні газові котли - це вкрай автоматичні пристрої, які фактично не потребують контролю власника, вони впораються не тільки з опаленням, а й з підігрівом води для побутових потреб.

насос для отопления

Якщо підвести газ до будинку немає можливості, тоді можна придбати класичний твердопаливний котел, який вміє легко працювати на дровах, пеллетах і навіть торф'яних брикетах. Підтримувати тепло восени, коли у включенні котла немає сенсу, можна за допомогою зручних систем теплої підлоги.

В online-магазині «HOMME» homme.com.ua, крім опалювального обладнання, можна замовити все, що потрібно вам для прокладання водопроводу: насосне обладнання, фільтри для води, поліпропіленові труби, різноманітні сантехнічні фітинги. Менеджери описаного магазину з радістю дадуть відповідь питання і допоможуть у виборі товарів

Наберіть нас
(067) 238 56 65
і отримаєте можливістькупити даний товар з МАКСИМАЛЬНОЮ знижкою