ru ua

Планується - обов'язковий завершальний штрих в оформленні статі

Жодне підлогове покриття не буде мати завершений вигляд без обрамлення плінтусом. Це своєрідний аксесуар для підлоги, який надає йому особливої ​​краси. Фігурна плоска з дерева, МДФ або пластика дозволяє приховати і в той же час прикрасити місце стикування стін і підлоги, закрити проводку, яка проходить внизу, і зробити дизайн статі довершення.
 
Сьогодні вибір підлогових покриттів, як і аксесуарів до них, досить широкий - на будь-який смак і гаманець. Любителі натурального дерева, які можуть дозволити собі вибирати за смаком, а не за вартістю, вибирають дерев'яні плінтуси. Ті, хто звик жити скромніше, - шпоновані, але найдешевшим варіантом є плінтуса із пластику.
 
Пластикові плінтуси хоч і ваблять своєю вартістю, але не вражають своїм виглядом і відлякують ненатуральні. Тому більшість любителів бюджетного рішення проблем вибирають плінтус з МДФ. Цей матеріал відрізняється своєю екологічністю, адже в процесі його виготовлення не використовуються епоксидні смоли.
 
Сьогодні цей матеріал практично скрізь замінює натуральну деревину - від виготовлення дверей до підлогових покриттів і їх супутніх матеріалів, таких як плінтус. Планується з МДФ може бути відмінним компромісом між дешевим пластиковим плінтусом і більш дорогим дерев'яним.
 
Купити плінтус з МДФ сьогодні зовсім не проблема. Більшість продавців ламінату в Києві, такого як ламінат або паркетна дошка, мають його в своєму асортименті. Екологічність і міцність МДФ робить плінтуса з цього матеріалу найбільш ходовими на ринку.
 
Якщо говорити про якісні, але недорогих плінтусах, то варто згадати і підлоговий шпонований плінтус «Kluchuk ™» (Ключук). Це один з популярних елементів підлоги обробки, який стійкий до перепадів температур, адже виготовлений з шпони - тонкого зрізу натурального дерева, часто сосни.
 
Купити плінтус ТМ «Kluchuk» можна в більш ніж 20 декорах, наприклад дуб, венге, горіх і т.д. Планується ТМ «Ключук» купити в Києві, як і в інших містах можна в формі «Євро», «Класика» або «Модерн».
 
Хоча плінтус і не основний елемент декору, але його роль в довершенності інтер'єру величезна. Він практично ставить крапку в оформленні приміщення і стильно обрамляє його.