ru ua

Ламінат або плитка? Яке покриття вибрати для кухні

Ремонт в кожному будинку - масштабна подія і моральна струс для всіх. Труднощі, з якими стикаються мешканці, об'єднують і вчать знаходити оптимальні рішення. Що ж до самого інтер'єру, який докорінно змінюється - важливо зберегти цей ефект надовго і подбати про це ще на етапі покупки матеріалів.
 
Наприклад, кухня - одна з найбільш нестабільних зон в плані мікроклімату, там проводиться безліч операцій, постійно відбувається побутова активність. Це означає, що меблі і все елементи інтер'єру піддаються підвищеному навантаженні і швидше зносяться.
 
В таких умовах важливо розуміти, що підлогове покриття - основа основ, яка і буде в буквальному сенсі переносити всю навантаження на себе. Ціною досвіду ми готові поділитися з вами порадами, які допоможуть вибрати ідеальний матеріал для підлоги в кухні.
 
Ламінат. Покриття, що імітує будь-який матеріал, будь то дерево, камінь або текстиль. Виконано ламінат на основі ДСП з плівковим покриттям, яка захищає декоративний шар. Підлогове покриття такого типу досить популярно на сьогоднішній день і має ряд переваг - механічна міцність, стійкість до хімічних речовин, невибагливість у догляді, різноманітність дизайну.
Ламінат має гладку поверхню, забруднення видаляються з неї за допомогою легкої вологого прибирання. Термін служби ламінату залежить від його класу, тому вибравши середній рівень витривалості, ви отримаєте гарне покриття на 20-30 років. Єдиний недолік ламінату - його сприйнятливість до вологи. При укладанні варто врахувати, що йому необхідна додаткова вологозахист, щоб при контакті з парою краю покриття не відходили від загальної структури.
Плитка. Керамічні покриття завжди було витривалим і стійким. Це демонструє плитка і сучасних квартирах - легко миється, не сильно брудниться і має стійкість до вологи. При укладанні підлоги з плитки можна не переживати про те, що її покриття зашкодить хімічні або чищення речовина - її поверхня не піддається руйнуванню.
Різниця між покриттям підлоги з ламінату або плитки. Існують різні класи плитки і марки ламінату - залежить від вашої потреби і бажання зробити приміщення вишуканим. Але в цілому, укладання плитки обходиться дорожче, ніж ламінат ціна. Великий асортимент ламінату можна подивитися тут