ru ua

Розрахунок ламінату для приміщення

Расчет ламината для помещения

Підлогове покриття для кімнати є одним з базових елементів формування інтер'єру, тому до його вибору ставляться з особливою відповідальністю.
 
Але якщо колір, фактура і матеріал - це питання переваг, то витрата матеріалу необхідно вміти розраховувати всім. Щоб обійтися без казусів, тобто надлишків матеріалу, а ще гірше - недостачі, давайте з'ясуємо, як правильно порахувати витрату підлогового покриття.
 
Як впливає спосіб укладання підлоги на розрахунок ламінату?
Розглянемо розрахунок підлогового покриття на прикладі ламінат Київ - він надзвичайно популярний в силу своєї практичності і різноманітності декоративного оформлення. Для початку необхідно вибрати спосіб укладання ламінату - це може бути класична кладка або діагональна.
 
Перший варіант простіший у виконанні і має на увазі розташування дерев'яних панелей уздовж однієї із стін.
 
Діагональна кладка - це розташування дощок під певним кутом, для зручності вибирають 45 градусів.
 
Буде корисним як підібрати двері під ламінат
Як зробити розрахунок площі під ламінат?
Знаючи довжину і ширину приміщення, ви можете обчислити площу кімнати. На кожній з упаковок ламінату вказана приблизна площа, на яку розраховано кількість матеріалу. Необхідно розділити площу на квадратуру однієї партії і отримати необхідну кількість упаковок ламінату. Важливий момент - округляйте цифри в більшу сторону, так як краще придбати матеріалом з запасом, тижні пізніше докуповувати його додатково.
 
Будьте уважні в підрахунках, адже геометричні вигини вимагають фігурного різання ламінату. Відповідно, це призводить до зменшення кількості дощок ламінату, який використовується на 100%. Тому якщо площа точно збігається з кількістю матеріалу в упаковці, краще обзавестися однієї додаткової пачкою. Це точно вбереже вас від потреби повторного повернення в магазин, а також неприємних сюрпризів у вигляді відсутності необходімогокласса або відтінку.
 
Дізнайтеся як правильно зробити вибір вологостійкого ламінату для квартири і будинки
 
Досить збільшити кількість розрахованого ламінату на 5-10%, щоб вам сповна вистачило його з запасом. Варіюйте цю цифру в залежності від кількості фігурних вигинів кімнаті - арочні отвори, ніші, виступи подіумів і так далі.
Виключно точний розрахунок для складних приміщень
Площа кімнат простої форми - квадратні і прямокутні досить легко піддаються підрахунку. Якщо ж приміщення - це скоріше набір виключень і поправок, то краще відразу звернутися до детального підрахунку. Цей процес займає більше часу, але економить його в майбутньому, як і дозволяє зберегти кошти.
Детальний спосіб має на увазі схематичне зображення кімнати в обраному масштабі. Так, знаючи площа однієї панельної дошки, ви вдаєте модель їх розташування, при цьому, залишаючи зазори для більш складних ділянок.
 
Таким чином, можна з точністю підрахувати необхідну кількість дощок ламінату. Цей метод можна застосовувати і для простих за формою приміщень, якщо ви вперше зіткнулися діагональної укладанням ламінату.
Наберіть нас
(067) 238 56 65
і отримаєте можливістькупити даний товар з МАКСИМАЛЬНОЮ знижкою