ru ua

Скрипи ламінату, як усунути

Популярність ламінату цілком виправдана: чудовий вид, в порівнянні з деревиною невисока вартість, практичний і легкий у догляді. Ті, хто має вдома підлогу з ламінату, цілком задоволені результатом. Однак не завжди ламінат тільки радує, іноді він досить сильно скрипить.
 
Безумовно, фахівці, які добре розбираються в цьому матеріалі, будуть здивовані, а ось ті, які укладали матеріал своїми руками, говорять про те, що з'являються скрипи при ходьбі по підлозі.
У чому ж причини скрипу ламінату?
Так, основна причина - помилки при підготовки підлоги під укладку ламінату. зазвичай, скрипи ламінату з'являються локально в деяких місцях; як правило це ділянки з нерівностями. Скрип відчутний тоді, коли ламіни прогинаються від ваги людини під нерівностями підлоги. Коли місць з нерівностями в підлозі трохи, можна розібрати ламінат і закрити ямки. Також усунути це можо підкладаючи аркуші картону в такі місця. Але коли це не допомагає і проблема більш велика потрібно розбирати повністю підлогу. Рекомендуємо після використовувати нову підкладку. Головне при цьому мітити ламіни, що б покласти їх саме в такому порядку як були.
 
Скрипи ламінатаПервая причина - правильний вибір товщини підкладки. Дуже часто за допомогою підкладки збільшують висоту підлоги з метою компенсувати нерівності. Але для цього необхідно використовувати якісну підкладку під ламінат, а саме тихий хід. Якщо монтувати ламінат впритул до стіни, то скрипів в підлозі не уникнути. Необхідно залишати зазор при укладанні до стіни 5-7 мм.
 
Також причиною може бути перепад вологості в приміщенні - це друга причина. Ламінат має властивість всихати і від цієї причини дуже важко позбутися. Наприклад з натуральним паркетом таку проблему можна зустріти значно рідше.
Рішення проблеми зі скрипом ламінату
В інтернеті можна знайти інформацію про те, що проблему зі скрипом ламінату можна вирішити, не використовуючи замкове з'єднання пластин ламінату. Необхідно пам'ятати, що ламінат також розрахований на те що б його можна було приклеїти до підлоги.
 
Але якісний матеріал для таких цілей, а саме ламінат ціна, буде значно вище. Зараз у продажу можна зустріти і клейовий ламінат і ламінат вологостійкий, що б по максимуму уникнути такої проблеми.
 
Якщо говорити про нанесення клею на виступаючі і замкові частини стандартних пластин ламінату, рекомендації розходяться. Але при цьому все зводяться до одного: якщо підлога має помітні нерівності, нанесення клею від скрипів, швидше за все, не допоможе. Великий недолік полягає в тому, що демонтувати приклеєний підлогу без пошкодження буде дуже важко.
Наберіть нас
(067) 238 56 65
і отримаєте можливістькупити даний товар з МАКСИМАЛЬНОЮ знижкою