ru ua

Тепла підлога і ламінат комфортний домашній тандем

Теплый пол и ламинат

Мешканці кожного будинку знають, що їхній будинок - це фортеця, яка захистить від будь-якої погоди і смутку. Крім привітних зустрічей з рідними вас зустрічає і комфортні меблі, і затишна обстановка, яка є запорукою того самого домашнього вогнища.
 
Що ж потрібно зробити, щоб підлога в будинку був дійсно теплим?
Якщо про систему опалення та теплоізоляції ви вже подбали, вас не повинна обійти і новинка, іменована теплою підлогою.
 
Така система надзвичайно популярна в заміських будинках, де зовнішні погодні фактори роблять набагато більший вплив на мікроклімат приміщення. Тепла підлога ж забезпечує підігрів підлогового покриття в певному режимі, обраному господарем.
 
І найбільш очевидний пункт - це саме підлогове покриття. Від його якості і монтажу залежить наскільки ефективним буде обігрів і чи зможуть жителі навіть в прохолодну погоду прогулюватися радісно по підлозі босоніж. Найпопулярніше покриття для підлоги на сьогодні - це ламінат, практичний, доступний і універсальний варіант для будь-якого будинку.
 
Дизайнерські рішення мають найбільш широкою палітрою саме в ламінаті, а монтаж його відрізняється простотою для самого невпізнаного новачка. Але важливо знати, що для теплих підлог вам необхідно вибрати перевірений матеріал і комплектуючі. Величезну роль відіграє підкладка - матеріал, що укладається під шар ламінату, він утворює захисну ізоляцію і робить практично герметичній всю конструкцію.
 
Додатковий підігрів підлоги зсередини можна забезпечити декількома способами. Перший і найпоширеніший - це фольга і нагрівальні мати. Система має на увазі укладання тонкого шару нагрівального елементу, який ізолюється плівкою. Цей спосіб дуже простий в монтажі і не вимагає особливої ​​підготовки, так як він не бере участі в процесі стяжки. Нагрівальні мати можна встановити навіть поверх вже існуючого ламінату, досить правильно його розібрати.
 
Більш грунтовний метод - це кабельна система обігріву, яка закладається на рівні стяжки підлоги. В товщу бетону вбудовується спеціальний нагрівальний кабель, який згодом буде нагрівати і деяку площу самої стяжки. При використанні цього прийому знадобиться мінімальна товщина підкладки, оскільки вона виступає утеплювачем і може затягнути процес обігріву підлоги.
 
Установка системи теплих підлог в комплексі з якісною роботою і правильно підібраними матеріалами подарує вам приємне покриття під ногами, відчуваючи яке вас буде огортати домашня атмосфера, а ламінат ціна в Києві допоможе істотно заощадити
Наберіть нас
(067) 238 56 65
і отримаєте можливістькупити даний товар з МАКСИМАЛЬНОЮ знижкою