ru ua

Установка рекуператорів: для здорового мікроклімату в будинку

Навіщо необхідно сьогодні встановлювати систему припливно-витяжної вентиляції у себе вдома? Відповідь проста, якщо згадати, що проектуються раніше традиційні системи вентиляції на кухні і ванній зараз не в змозі до кінця впоратися зі своїм завданням. У минулі роки природна вентиляція відбувалася не тільки через припливно-витяжну систему, а й оскільки. існували ще й природні щілини в стінах, вікнах, дверях. Але, забезпечуючи вентиляцію, вони пропускали одночасно в будинок холод.
 
Нові матеріали в обробці роблять приміщення практично герметичним, ізольованим, а нові технології не дають будинку "дихати" так, як це було раніше (згадати хоча б пластикові вікна). Тому нерідко з'являється грибок в квартирі, і навіть цвіль.
 
Але і для цієї проблеми знайшлося рішення: щоб забезпечити вентиляцію, не втрачаючи при цьому тепло, сучасні виробники пропонують встановити в квартирі рекуператор. Рекуператор - пристрій, який забезпечує циркуляцію повітря, коли холодний припливне повітря нагрівається йдуть теплим. Тобто відбувається не тільки провітрювання приміщення, а й значна економія тепла.
 
Таким чином, установка рекуператора дозволяє економити до 70% тепла, яке при звичайному провітрюванні просто йде.
 
Установка рекуператорів можлива в квартирі, в приватному будинку, в гаражі. За типом рекуператори діляться на пластинчасті (перехресно-точні) і роторні. У кожного з них свої переваги.
 
Так, наприклад, установка рекуператора роторного забезпечить найкраще ККД, однак його розміри досить великі, відповідно буде потрібно більше місця для вентиляційної камери пристрою. Найбільш поширеним типом є пластинчастий рекуператор: популярність йому для квартир і будинків забезпечили його невелика вартість і компактність. Однак суттєвим недоліком такого типу є обмерзання зовнішнього припливної боку пристрою при низьких зимових температурах. Правда, це не є перешкодою для установки такого рекуператора, тому що є два виходи боротьби з цим недоліком: використання спеціального клапана і включення припливного вентилятора.
 
Установка рекуператора повинна проводитися фахівцями. Ні в якому разі цього не можна робити самому, тому що для кожного окремого приміщення потрібні спеціальні розрахунки. Необхідно врахувати продуктивність установки, опір системи повітропроводів, ККД (який буде також свій для кожного приміщення, в залежності від різних факторів), кількість споживаної електроенергії. Розрахувати це зовсім непросто.
 
Що б дізнатися як економити на покупці ламінату рекомендуємо почитати розпродаж ламінату
Наберіть нас
(067) 238 56 65
і отримаєте можливістькупити даний товар з МАКСИМАЛЬНОЮ знижкою