ru ua

Як максимально продовжити термін експлуатації ламінату?

Ламінат - не надто вибагливий матеріал і досить довговічний. Однак ніколи не завадить прислухатися до кількох простих порад, які допоможуть ще більше продовжити його термін служби. Так ви подбаєте про свій бюджет, заощадите час і сили, адже ще довгі роки не доведеться міняти покриття підлоги.
 
Тому пропонуємо нехитрий рецепт для довговічності ламінованої підлоги.
 
Рекомендації як продовжити термін експлуатації ламінату
Якісна підкладка є обов'язковим. Вона виконує безліч функцій, одна з них - захист ламінату від бетонної підлоги, а значить, і від тертя об неї, і від її вологості. Тому не забудьте подбати про це захисний шар, на який кладуть ламіноване покриття.
Добротний герметик - в допомогу. Цей водовідштовхувальний засіб не є обов'язковим при укладанні ламінованої підлоги, звичайно, можна обійтися і без нього, однак його застосування буде тільки корисним. Їм обробляють стики між панелями - місце, яке найбільше боїться вологи, бруду і води. Тому щоб уберегти підлогу від утворення щілин, розбухання після тривалого контакту з водою, варто скористатися герметиком.
Правильне прибирання. Протирайте такий підлогу вологою, а не мокрою ганчіркою. Краще користуватися ганчірка, пилососом, не є жорсткими, тому не зашкодять, не залишать подряпин.
Килимок при вхідних дверей - один з помічників. Просто постеливши килимок, вбережете підлогу від зайвого піску і бруду, чи не краще впливають на вигляд ламінату.
Вхід у взутті на підборах - заборонений. Загалом взуття, а на каблуках тим більше, може пошкодити верхній шар підлоги, тому краще відразу знімати взуття або ходити вдома в м'яких тапочках.
Підготуйте підкладки для меблів. Якщо немає сили або бажання робити це абсолютно для всіх меблів, тоді подбайте хоча б про те, що швидше за все можуть пошкодити підлогу, мають гострі закінчення: ніжки столів, крісел і ліжок.
Для кімнатних квітів - особливе місце. Їх не варто ставити безпосередньо на ламінат, адже тоді частий контакт з водою забезпечено. Якщо хочете уберегти підлогу від можливого розбухання, покладіть вазони на спеціальні підставки.
 
Як бачите, ці рекомендації - дуже прості, і дотримання їх не забере багато часу і зусиль. А в результаті ви вбережете ламінована підлога від пошкоджень, продовжите її термін експлуатації.
Наберіть нас
(067) 238 56 65
і отримаєте можливістькупити даний товар з МАКСИМАЛЬНОЮ знижкою