ru ua

Як вибрати вологостійкий ламінат?

Підлогове покриття з ламінату - це сучасне і стильне рішення для інтер'єру будь-якої кімнати. Широкий вибір дизайну дозволяє підбирати цікаве покриття для приміщень абсолютно несхожих стилів, а його поверхня завжди залишається гладкою і трохи поблескивающей, що створює ефект благородного покриття.
 
Які особливості вибору вологостійкого ламінату для квартири?
Раніше страх використовувати ламінат полягала в тому, що він занадто сприйнятливий до води і вологи, погано переносить контакти з ними, що відбивається н зовнішньому вигляді.
 
Збереження підлогового покриття протягом довгих років можна було ставити під сумнів. Але сьогодні існуємо маса удосконалень, через які пройшов цей матеріал і кожен бажаючий може підібрати ламінат зі стійкістю до загрозливого фактора в певній ділянці приміщення.
 
Вологостійкий ламінат для квартири - це покриття, яке не псується при контакті з вологою, її не варто плутати з водою. Волога може бути візуально незримою і є частиною мікроклімату. Підвищені її показники спостерігаються в ванній кімнаті та кухні.
 
Суть вологостійкого покриття полягає в тому, що звичайна ДСП плита замінена древесноволокнистой плитою (ДВП).
 
Цей матеріал перешкоджає утворенню грибка і цвілі, адже вони вірний супутники вологи. Відрізнити вологостійкий ламінат від традиційного можна, побачивши зеленуватий відтінок в розрізі плити.
 
Які переваги вологостійкого ламінату для квартири і будинки?
Водостійкий ламінат перешкоджає всмоктуванню води в його поверхню. Ефект досягається завдяки захисному покриттю з гарячого воску, яке обволікає поверхню ДСП. На його поверхні вода може залишатися до 6 годин, не всмоктуючись в поверхню. Йому не страшно набухання і розмокання швів тому установка водостійкого ламінату можлива навіть у ванній.
 
Це раціональне рішення, якщо по всій квартирі у вас застелена ламінат і хочеться створити монохромне покриття без стиків у всій квартирі
Наберіть нас
(067) 238 56 65
і отримаєте можливістькупити даний товар з МАКСИМАЛЬНОЮ знижкою