ru ua

Правильний догляд за ламінатом - запорука довговічності вашого статі

Сьогодні не проблема купити ламінат Київ хороше тому підтвердження, оскільки тут зосереджено більшість офісів і представників всіх виробників, представлених на українському ринку. Але купити якісний ламініат - це тільки півсправи. Якщо ви думаєте, що дороге ламіноване покриття буде служити багато десятків років без особливого за ним догляду, то ви глибоко помиляєтеся. Навіть самий бюджетний вид ламінату може радувати тривалим терміном служби. Головне - правильний ретельний і своєчасний догляд.
 
Як правильно доглядати за ламінатом?
Щоб підлога у вашому домі завжди виглядав як новий, для цього варто докласти зусиль. Нічого складно в догляді за ламінатом немає, але є деякі особливості, які відрізняють цей процес від догляду за іншими видами підлогових покриттів.
 
Незначні забруднення, якщо це можливо, потрібно прибрати якомога швидше простий злегка вологою серветкою. Це не потребує багато часу і зусиль, але і не зіпсує ламінат.
 
Як відомо, значно простіше уникнути чогось, ніж ліквідувати його наслідки. Так і з ламінатом. Намагайтеся захистити ваш підлогу від подряпин від важких меблів. Для цього не потрібно пересувати її туди-сюди без особливої ​​потреби, а на ніжки можна приклеїти накладки з повсті. Це не потребує великих фінансів і зусиль, зате допоможе уникнути подряпин на ламінаті.
 
Біля вхідних дверей, де підлогу часто залишається брудним від взуття, можна покласти килимок. Він також може стати відмінним елементом декору і нічим не зіпсує ваш дизайн.
 
На що звернути увагу при правильному догляді за ламінатом?
Найстрашнішим "ворогом" для ламінату є велика кількість води, пролите на підлогу. Особливо небезпечними зонами є кухня, ванна кімната, підвіконня з горщиками з кімнатними рослинами і т.д. Якщо можливо уникнути попадання вологи на підлогу, то вже постарайтеся цього таки не допустити. Якщо ж вода все-таки потрапила на ламінат, як можна швидше Вимокайте її і насухо витріть поверхню, інакше підлогу необоротно деформується, і доведеться набагато більше зусиль витратити на ремонт.
 
Саме тому волога, але НЕ МОКРА, прибирання потрібна в приміщеннях з ламінованим підлогою.
 
Для видалення жирних плям ні в якому разі не використовуйте засоби для чищення на основі масел або воску, адже вони притягують бруд, немов магніт, і утворюють на підлозі плівку.
 
Якщо ви хочете дізнатися більше про ламінаті і догляді за ламінованим підлогою, введіть в Інтернеті "ламінат Київ" або "догляд за ламінатом". Можливо, це допоможе продовжити життя вашому підлозі на кілька десятків років. Дізнайтеся більше про розпродаж ламінату в Києві
Наберіть нас
(067) 238 56 65
і отримаєте можливістькупити даний товар з МАКСИМАЛЬНОЮ знижкою