ru ua

Види і особливості підкладки під ламінат

Підлогове покриття з ламінату завоювало популярність в останні 10-15 років, чому виробники продовжують пропонувати все більш практичні і різноманітні варіанти цього матеріалу. Укладання ламінату на підлогу не супроводжується складними процесами монтажу, тому кожен господар може перетворити свій будинок або офіс самостійно всього за день.
Які матеріали знадобляться при укладанні ламинатного покриття?
Якщо ваші майстерні здатності обмежуються укладанням ламінату один єдиний раз під час ремонту, то купувати спеціальний набір професіонала необов'язково. Основними його складовими є спеціальні клини для формування відступів, підбивочні бруски для щільного укладання листів ламінату і металева скоба. Всі ці матеріали можна придбати більш простому і бюджетом варіанті або ж замінити існуючими підручними засобами.
 
Крім комплектуючих інструментів, необхідно запастися підробленої, куточками і плінтусами, які зовні завершують картину підлогового покриття. Якщо куточки і плінтус ви вибираєте на свій смак, орієнтуючись на колір і фактуру ламінату, то підкладки мають різницю у властивостях і ціні.
Найбільш популярними є підкладки з полімерних матеріалів, так як вони більш універсальні і доступні за вартістю. Часто використовують спінені поліпропілен, який допускає укладання на поверхню зі значними нерівностями, до того ж, він добре ізолює тепло. Основним недоліком такої підкладки під ламінат є недостатня шумоізоляція при ударах по ламінату. Другий варіант - пенополістрол, більш міцний і витримує високі навантаження на підлогу. Блоки спіненого пінополістиролу маю зелений відтінок, вони відмінно справляються зі звуковою і тепловою ізоляцією. Натуральні підкладки пробка і хвойна підстилка мають більш високу вартість і більш вибагливі до нерівностей на стягуванні підлоги.
 
Щоб придбати ламінат разом з підкладкою для вашої квартири, телефонуйте нам, і ми допоможемо вам визначитися з матеріалами. Також пропонується розрахувати витрати матеріалу і оптимальні розцінки на всі представлені позиції.